FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Владислав Гельзін: "Висловлювання якогось менеджера "Маріуполя" мене мало хвилюють"
^

Владислав Гельзін: "Висловлювання якогось менеджера "Маріуполя" мене мало хвилюють"

2572
Владислав Гельзін: "Висловлювання якогось менеджера "Маріуполя" мене мало хвилюють"
Фото - olimpik.com.ua

Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін прокоментував висловлювання представника "Маріуполя" та розповів про клубні справи.

— Якою була ваша реакція на пост віце-президента "Маріуполя", де "Олімпік" був зображений, як одна із собак на повідку у "Динамо"?

— Перш ніж давати такі картинки, потрібно прочитати, яке питання поставила Прем'єр-ліга: "Як ви вважаєте, в кабінетах вирішувати, кому давати три очки, чи на футбольному полі?". Ми відповіли: "Звісно, на футбольному полі". Виходячи із цього питання ми відповіли, що доля трьох пунктів повинна вирішуватися на футбольному полі. Взагалі, це питання тільки для трьох: "Маріуполя", "Динамо" та ФФУ. В регламенті немає такого пункту, що клуби можуть вирішувати, чи відбудеться матч, чи ні. Для чого це питання підіймати і "стикати лобами" команди?

Для чого коментувати наші дії? Я, наприклад, не коментую дії "Маріуполя". Це некоректно по відношенню до наших колег по чемпіонату. Тим більше, він не президент клубу і не тратить на нього свої кошти. Тому, висловлювання якогось менеджера мене мало хвилюють. Нехай спочатку правильно прочитає питання, яке дала Прем'єр ліга.

— Тепер про приємне: що можете сказати про дебют Шабанова?

— Артем зіграв мало часу, але добре, що його викликали. Своєю роботою на футбольному полі, працьовитістю він заслужив цей виклик. По тому, як він виглядає в захисті "Олімпіка" зараз, можна стверджувати, що він є реальним претендентом на номер в основному складі національної збірної.

— Чи є до нього інтерес з боку "Динамо" чи "Шахтаря"?

— Поки що ми тільки читаємо, що є інтерес до Шабанова у цих клубів. Я говорив з Артемом — на нього ніхто з цього приводу не виходив. До нас теж не зверталися.

— Хто з "Олімпіка" може отримати виклик у національну команду найближчим часом?

— Я вважаю, що це Заурі Махарадзе — наш голкіпер. Також, хорошу форму набрав Андрій Богданов. Він є одним із лідерів "Олімпіка", наразі. Ці гравці дійсно можуть заслужити шанс на виклик у збірну України найближчим часом.

— Павло Лук'янчук теж на днях допоміг молодіжці переграти шотландців (2:0). У нього незабаром закінчиться орендна угода – чи планує "Олімпік" продовжувати контракт з ним?

— Лук'янчук постійно додає в грі. Він набереться досвіду і в майбутньому буде дійсно хорошим футболістом. На нього недаремно звертають увагу і викликають у молодіжну збірну. А про продовження контракту ще рано говорити. Ми подивимося, які позиції нам потрібно підсилити і від цього будемо відштовхуватися. Серед можливих варіантів будуть, знову ж таки, й орендовані гравці, хоча я постійно "б'юся" над тим, щоб таких футболістів було у нас якомога менше.

Читайте также: Сборная 15 тура УПЛ по показателю Instat Index

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: 1927.kiev.ua
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения