Главная Украинские Favbet Лига Леонід Акулінін: "В роздягальні хлопці казали, що 100% був фол і суддя мав призначати пенальті"
^

Леонід Акулінін: "В роздягальні хлопці казали, що 100% був фол і суддя мав призначати пенальті"

738

Леонід Акулінін: "В роздягальні хлопці казали, що 100% був фол і суддя мав призначати пенальті"
Фото - ФК "Карпаты"

Аби дотиснути втомленого суперника на останніх хвилинах, Сергій Зайцев замінив Олександра Гладкого на Леоніда Акулініна. Своїми враженнями про нічию зі "Сталлю" форвард поділився з офіційним сайтом "Левів".

"Насамперед, скажу, що на такому важкому полі дуже не просто грати. І все ж нам вдався непоганий контроль м’яча, як й інші ігрові елементи, за винятком хіба що голів. Свої моменти ми так і не реалізували. Зараз буде пауза, відповідно, матимемо час на розбір гри. Рахунок вже не зміниш, але все одно, наша перевага відчувалася. Ми знали про "Сталь" все, що треба. Вони нічим нас не здивували. Тому, напевно, можна стверджувати, що наша команда втратила очки.

Пенальті на останніх секундах? Не можу сказати точно, що там було, бо добре не бачив. Але в роздягальні хлопці стверджували, що там 100% був фол і суддя мав призначати точку. Вже нічого не зміниш – будемо працювати далі та набирати очки" – підсумував Леонід Акулінін.

Читайте также: Леонід Акулінін: "Можливо, внесок Сергія Мякушка є трохи більшим за інші"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме