Главная Украинские Favbet Лига Юрій Вірт: "Якщо все буде добре, поїдемо на дві гри до Польщі"
^

Юрій Вірт: "Якщо все буде добре, поїдемо на дві гри до Польщі"

808
Юрій Вірт: "Якщо все буде добре, поїдемо на дві гри до Польщі"
fcruh.com

Наставник рівнян Юрій Вірт переконаний, що його підопічні були ближчими до перемоги у грі з "Зіркою", але для виграшу не вистачило майстерності у завершальні стадії:

- Була дуже складна гра. Ми знали, як "Зірка" буде грати. У них насичений захист, який непросто вскрити. Коли ж не забиваєш, з’являється нервозність, коли йдеш великими силами вперед, наражаєшся на контратаки. Були моменти у "Зірки", хоча ми були ближчими до перемоги. Не вистачає нам майстерності у завершальній фазі атаки. Вже і останній пас у нас з’явився, а от останнього удару немає. Над цим треба працювати. Зараз перерва, треба буде відновити сили, а їх було потрачено багато. У нас грає 11-12 футболістів, немає ротації. Тому треба привести гравців у порядок до фінішного спурту з п’яти матчів.

- Що сталося з Євгеном Пасічем та Сергієм Борзенком?

- У них або спазм, або мікронадрив задньої поверхні бедра. Що саме, стане зрозуміло завтра. Велике навантаження, відсутність ротації, до того ж пішли важкі поля, як результат, травми. Добре, що в нас є такі універсальні футболісти, як Василь Кобін, який може зіграти на будь-якій позиції.

- Як плануєте заповнити паузу у чемпіонаті?

- Насамперед, хочемо гравців підлікувати. Якщо все буде добре, поїдемо на дві гри до Польщі, як ні, то зіграємо спаринг тут.

- Чи говорите Ви керівництву клуба про необхідність підсилення?

- Нині я веду перемовини з футболістами, щоб взимку у нас було підсилення. Нам потрібно щонайменше чотири гравця. Керівництво дало мені на це добро.

Читайте также: "Верес" - "Зирка" 0:0. Есть у ничьих начало, нет у ничьих конца

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: НК "Верес"

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения