FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Юрій Коломоєць: "З візитом на НСК "Олімпійський" у мене хороші спогади"
^

Юрій Коломоєць: "З візитом на НСК "Олімпійський" у мене хороші спогади"

977

Юрій Коломоєць: "З візитом на НСК "Олімпійський" у мене хороші спогади"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Нападник "Ворскли" Юрій Коломоєць, який одразу ж після гри на НСК "Олімпійський" залишається у Києві для підготовки в складі збірної до товариського матчу зі Словаччиною, точно знає, що за ним із трибуни будуть стежити окремо тренери головної команди країни. Тож це й слугуватиме додатковим стимулом для Юрія у прийдешній грі.

З візитом на цю арену у мене хороші спогади. Та це жодним чином не стосується недільного матчу. Там будуть нові тренерські завдання, які ми з хлопцями намагатимемося виконати максимально якісно. Потрібно отримати задоволення від гри і спробувати подарувати позитивні емоції нашим уболівальникам, - зазначив Коломоєць в інтерв’ю офіційному сайту "Ворскли".

Нагадаємо, що Юрій Коломоєць був запрошений до складу національної збірної України і може дебютувати за першу команду країни у матчі зі Словаччиною.

Читайте также: Юрий Коломоец: "15 голов за сезон - это не заоблачная цель"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения