Главная Украинские Favbet Лига Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"
^

Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"

801

Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"

Президент футбольного клубу "Ворскла" Роман Черняк намагається не пропускати жодного календарного матчу головної команди. Не так часто очільник клубу буває на тренувальній базі ворсклян у Марках. Учора ввечері, перед тим як вийти на заняття, футболісти й тренери за зачиненими дверима поговорили з керманичем про сьогодення та окреслили плани на майбутнє. А журналісти клубної прес-служби змогли задати кілька запитань президентові.

Клуб був, є і буде! Є в нього стабільність, є в нього стабільні партнери, є фарм-клуби. Дуже важливий цей проект для Полтави та Полтавщини. Зараз дуже мало таких стабільних клубів, яким є "Ворскла". Ми знаємо багато прикладів, коли великі бізнесмени в тяжкий момент кинули свій клуб та футбол.

Ми бачимо, що "Ворскла" існує, "Ворскла" б’ється, але трошки не хватає фарту в останніх матчах. "Ворскла" наразі досягає поставлених цілей. В нас амбітні завдання і цілі. Ми повинні грати в еврокубках у наступному році. Ми з нашими спонсорами знайшли спільну мову і бачимо добре майбутнє у клуба. В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік, - розповів Роман Черняк.

Читайте также: Премьер-лига. 15-й тур. Расписание трансляций

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
31 марта