FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"
^

Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"

1026

Президент "Ворскли": "В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік"

Президент футбольного клубу "Ворскла" Роман Черняк намагається не пропускати жодного календарного матчу головної команди. Не так часто очільник клубу буває на тренувальній базі ворсклян у Марках. Учора ввечері, перед тим як вийти на заняття, футболісти й тренери за зачиненими дверима поговорили з керманичем про сьогодення та окреслили плани на майбутнє. А журналісти клубної прес-служби змогли задати кілька запитань президентові.

Клуб був, є і буде! Є в нього стабільність, є в нього стабільні партнери, є фарм-клуби. Дуже важливий цей проект для Полтави та Полтавщини. Зараз дуже мало таких стабільних клубів, яким є "Ворскла". Ми знаємо багато прикладів, коли великі бізнесмени в тяжкий момент кинули свій клуб та футбол.

Ми бачимо, що "Ворскла" існує, "Ворскла" б’ється, але трошки не хватає фарту в останніх матчах. "Ворскла" наразі досягає поставлених цілей. В нас амбітні завдання і цілі. Ми повинні грати в еврокубках у наступному році. Ми з нашими спонсорами знайшли спільну мову і бачимо добре майбутнє у клуба. В нас є фінансування на цей і на весь наступний рік, - розповів Роман Черняк.

Читайте также: Премьер-лига. 15-й тур. Расписание трансляций

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения