Роман Монарьов: "Триває робота щодо підвищення майстерності французьких легіонерів"

Роман Монарьов: "Триває робота щодо підвищення майстерності французьких легіонерів"

446
Роман Монарьов: "Триває робота щодо підвищення майстерності французьких легіонерів"
ФК "Днепр"

Головний тренер "Зірки" Роман Монарьов в інтерв'ю офіційному сайту львівського клубу розповів про підготовку до протистояння з "Карпатами".

– Романе Геннадійовичу, яким чином ви заповнили паузу в календарі, яка була зумовлена матчами збірної?

– Футболісти отримали чотири вихідних дні. Ми провели короткий мікроцикл перед контрольною грою з дублюючим складом, яка відбулася минулої неділі.

– Кілька гравців "Зірки" отримали виклики у збірні України: Дришлюк – у U-19, Прядун і Маткобожик – у "молодіжку". В якому стані вони повернулися у розташування клубу?

– Дришлюк ще не повернувся, але найближчим часом має прибути в Кропивницький. Щодо гравців з U-21, то вони вже приєдналися до нас і навіть взяли участь у тренуванні. Настрій у хлопців хороший – виклик до збірної будь-якого віку додає позитивних емоцій.

– У міжсезоння і вже по ходу чемпіонату "Зірка" поповнилася багатьма новачками, зокрема Ель Амдауі, Геджом, Пепе. Чи повністю адаптувалися вони не лише до українського футболу, а й до життя у новій країні?

– Всі французькі легіонери, який приєдналися до нас влітку, вже адаптувалися. Процес адаптації завершився і розпочалася нова стадія – триває робота щодо підвищення рівня їхньої майстерності. Крім того, хочемо реалізувати їхній потенціал. А він у них серйозний. Хлопці можуть вийти на новий рівень і тим самим допомогти "Зірці" досягнути хороших результатів.

Читайте также: Роман Монарев: "Сегодня у меня в запасе не было ни одного защитника"

– Ваша команда не перемагає у чотирьох останніх поєдинках. Це тисне на вас?

– Результат – завжди важливий момент. Ми не ставимо цілі досягати лише результату, або демонструвати лише яскравий футбол. Ми хочемо поєднати ці два аспекти: і результат, і видовищність. У Прем’єр-лізі це дуже важливо. Плануємо найближчим часом поповнювати очковий запас.

– Зустріч "Зірки" і "Карпат" – це протистояння сусідів у турнірній таблиці, яких розділяє лише одне очко.

– Це той випадок, коли ми не будемо заглядати в таблицю. Ми в принципі цього не робимо. Будь-який наступний матч розглядаємо, як шанс здобути перемогу. Тому це не залежить від імені суперника. Ми завжди налаштовуємося на перемогу.

– Як ви оцінюєте "Карпати" у цьому сезоні?

– На сильних чи слабких сторонах команди зупинятися не буду. Взагалі варто підкреслити, що зараз немає слабких чи сильних команд в УПЛ, за виключенням грандів "Шахтаря" і "Динамо". Решта – приблизно рівні. Хтось трохи краще виглядає: то "Ворскла", то "Зоря" видає хороший відрізок. А загалом всі більш-менш рівні. Все залежить від того, хто краще підготується, налаштується і виконає план на гру, той і переможе. Дрібниці вирішують підсумок матчу. У нас з різницею в 2-3 голи зовсім мало поєдинків завершується. В основному – це лише один гол переваги. Це говорить про рівність суперників. Ні ми, ні "Карпати" попереду не матимемо легких опонентів. На перший план виходять рівень підготовки і дисципліна.

Читайте также: Роман Монарев: "Могли зацепиться за очки"

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 4
 • какая-та бредятина.

  зачем их брать чтоб им ещё уровень поднимать?

  0+ 0- 0
  +-
  Olegechek
 • Ответ на сообщение Olegechek -

  какая-та бредятина.

  зачем их брать чтоб им ещё уровень поднимать?

  дело в том что совершенству нет границ

  0+ 0- 0
  +-
  Каннаваро
 • Ответ на сообщение Olegechek -

  какая-та бредятина.

  зачем их брать чтоб им ещё уровень поднимать?

  Наконец то даже ты понял! Достучался таки Бульдозер!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Бульдозер
 • Наверное чтобы продать. Может проводить два чемпа: украинский и фарм-лигу? В конце финал между "конференциями"...

  0+ 0- 0
  +-
  wital
 • Оставить комментарий на форуме Обновить