Сергій Нагорняк: "Майже всі відкинули "модну" минулого сезону схему з трьома центрбеками"

Сергій Нагорняк: "Майже всі відкинули "модну" минулого сезону схему з трьома центрбеками"

495

Сергій Нагорняк: "Майже всі відкинули "модну" минулого сезону схему з трьома центрбеками"
Фото - dynamo.kiev.ua

Екс-гравець збірної України, відомий експерт Сергій Нагорняк в інтерв'ю офіційному сайту УПЛ розвовів про тенденції першого кола чемпіонату України.

— Сергію, 11 турів — це завершення першого кола або, кажучи інакше, — третини чемпіонату. Які маєте враження?

— Головне емоційне відчуття — думка, що наш чемпіонат, слава Богу, живий, хоч би що з цього приводу говорили недоброзичливці! Матчі цікаві, половину результатів нереально передбачити. Основна думка, котра виникає під час аналітичного погляду на речі, така: кожна команда може забрати очки в кожної; три нічиї "Динамо" або результат 0:0 у матчі "Чорноморця" та "Шахтаря" підтверджують це. Зрештою, як і неймовірний камбек "Зорі" в Запоріжжі.

— Які ще тенденції вирізняють поточний сезон від усіх попередніх?

— Чогось глобально нового не можу виокремити. Є, скажімо так, цікаві нюанси. Наприклад, такий: майже всіма відкинута "модна" минулого сезону схема з трьома центральними захисниками; її іноді використовує тільки "Зірка". Або такий нюанс: у поточному чемпіонаті нагорі турнірної таблиці команди, котрі мають у складі принаймні кількох досвідчених футболістів. Давайте порахуємо: у третьої "Ворскли" є Чеснаков, Коломоєць, Ребенок; у четвертого "Вереса" — Федорчук, Кобін, Бандура; у шостого "Маріуполя" — Худжамов, Кожанов, Фомін і т.д. Із другого боку, бачимо "Сталь": дуже перспективна команда з чудовими молодими виконавцями, проте видала тривалу програшну серію; чому? А тому, що кам’янчани не мають досвідчених гравців, без яких надзвичайно складно давати результат. Хоча тут треба розуміти, що при комплектації складу футболістами з досвідом та віком, головне — не переборщувати: така команда забезпечує результат сьогодні, проте надовго її може не вистачити; промовистий приклад — виступ у сезоні "Олександрії".

Читайте также: Феррейра: "Рад за Марлоса, ведь он хочет играть за Украину"

— На вашу думку, які команди сформують першу шістку на ІІ етапі сезону?

— Крім "Шахтаря" й "Динамо", назву ще шість клубів, які поборються за місця з третього по шосте: "Ворскла", "Верес", "Олімпік", "Маріуполь", "Зоря" і, попри все, "Олександрія".

— Кому прогнозуєте перемогу в змаганні бомбардирів?

Факундо Феррейрі. Він має все для цього: снайперські здібності плюс класних партнерів, які забезпечують його передачами. Головним конкурентом аргентинця, вважаю, стане Дьємерсі Мбокані.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить