Серхіо Наварро: "Не знаю - цікавляться "Карпати" Мохою чи ні"
^

Серхіо Наварро: "Не знаю - цікавляться "Карпати" Мохою чи ні"

861

Серхіо Наварро: "Не знаю - цікавляться "Карпати" Мохою чи ні"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom

Головний тренер львівських "Карпат" Серхіо Наварро прокоментував нічию з донецьким "Олімпіком" і зазначив, що його команда могла розраховувати на перемогу в цьому матчі.

Команда грала непогано, могли добути 3 очка, на жаль, не виграли. Спочатку ми контролювали м'яч, гра була спокійною, а в кінці ми створювали більше моментів, тому що звільнялися зони, якими можна було скористатися.

Заміни допомогли команді, не тільки Гуцуляк, а й інші футболісти добре увійшли в гру. Тіссоне відчув дискомфорт в м'язі, тому ми були змушені його замінити.

На рахунок Мохі я нічого не чув, чи цікавиться їм клуб чи ні. Це не входить в мою компетенцію.

Ми з командою завжди багато працюємо над тим, щоб забивати багато голів. Зараз нам треба попрацювати над реалізацією тих моментів, які у нас є, - передає слова Наварро телеканал "Футбол 2".

Нагадаємо, що за даними деяких українських ЗМІ, Серхіо Наварро може бути звільнений, якщо найближчим часом не зможе виграти. Незважаючи на солідне підсилення складу, "Карпати" поки не показують того футболу і тих результатів, яких від них очікували побачити як вболівальники, так і керівництво клубу.

Читайте также: Серхио Наварро могут уволить в случае неудач в матчах с "Олимпиком" и "Вересом"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме