Максим Прядун: "Друге взяття воріт треба було записати не на Прийму"
^

Максим Прядун: "Друге взяття воріт треба було записати не на Прийму"

1126
Максим Прядун: "Друге взяття воріт треба було записати не на Прийму"
Официальный сайт УПЛ

Форвард "Зірки" Максим Прядун в інтерв’ю офіційному сайту УПЛ поділився враженнями від старту в новому сезоні.

— Максиме, минуло кілька днів після зустрічі із "Зорею". Ви мали час переглянути її на холодну голову. Все-таки: друге взяття воріт луганців — ваш гол, чи автогол Прийми?

— На мою думку, такі взяття воріт треба зараховувати на нападника, як заохочення. Плюс, не так прикро захиснику.

— Що відчула команда, здобувши першу перемогу в сезоні?

— Радість за добре виконану роботу. Сподіваюся, вона додасть нам упевненості в майбутніх іграх.

— Чи не було після п’яти турів паніки в зв’язку з турнірними результатами?

— Ні, паніки не було. Ми були засмучені, оскільки вигравати могли раніше, але десь не вистачило майстерності, а десь фарту. Ми вірили, що перемога прийде завдяки тій роботі, яку виконували команда й тренерський штаб.

— Напередодні старту чемпіонату УПЛ було заявлено, що завдання кропивничан — потрапити в першу шістку. Чи не було воно змінене після такого не зовсім вдалого старту?

— Наше завдання - перемагати в кожному матчі - було як до початку чемпіонату, так і зараз, і відмовлятися від боротьби за першу шістку ніхто не збирається.

— Поточний сезон особливий для вас, оскільки саме тепер, влітку 2017-го, ви стали основним у "Зірці" — клубі з рідного міста…

Читайте также: Премьер-лига. "Зирка" - "Заря" 2:1. Голы дебютантов (Видео)

— Напевно, так. Хоча сьогодні для мене кожна гра є особливою. Дуже приємно виходити на поле, знаючи, що на трибунах за тебе вболівають рідні та друзі.

— Як і минулого сезону, тепер у кожному матчі наставник "Зірки" змінює тактичну схему. Наскільки складно за таких умов футболістам? Адже доводиться постійно звикати до нових ігрових зв’язків.

— Усі схеми відпрацьовуються нами на тренуваннях, тому не бачу в цьому ніяких складнощів. Роман Геннадійович дуже добре знає свою справу. А команда йому повністю довіряє. Особисто для себе бачу багато позитиву в тому, що отримую великий досвід, граючи на різних позиціях.

— Сьомий тур чемпіонату УПЛ відкриється поєдинком "Сталь" — "Зірка". Що цікаво, у кам’янчан іще молодша команда, ніж у Кропивницькому…

— Сподіваємося на хорошу, цікаву гру. Докладемо максимум зусиль для досягнення позитивного результату.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме