Початок реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному знову відкладено
^

Початок реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному знову відкладено

3190

Початок реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному знову відкладено
www.ogo.ua

Минає вже шостий місяць експертизи проекту реконструкції стадіону "Авангард". Сесія міськради знову спрямувала кошти на відновлення стадіону на інші потреби. Вартість запланованих робіт зросла за рік із ста до ста п'ятдесяти мільйонів гривень. Про це розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Експертиза затягується. Не можу на це вплинути і не можу передати словами, які почуття це у мене викликає. Гроші були на "Авангард" ще у першому кварталі, але їх розподілили.

У другому кварталі могли би дати 62 мільйони гривень перевиконання бюджету, але знову розподіляємо їх на інші об'єкти, бо роботи без проекту не розпочати, а ще ж треба тендер оголосити. Багато причин, чому так довго. Є проблеми і в проектної організації, і в Києві — всіх деталей розказати не можу, - передає слова Володимира Хомко "Рівне Вечірнє".

Нагадаємо, що рівненський "Верес" зараз грає свої матчі у Львові, але керівництво клубу обіцяло за два роки реконструювати стадіон "Авангард" у Рівному і повернуться у рідне місто.

Читайте также: Олексій Хахльов: "Проект стадіону готовий і переданий на експертизу"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме