Серхіо Наварро: "Олександрія" - рішуча команда, котра знає, що робить"
^

Серхіо Наварро: "Олександрія" - рішуча команда, котра знає, що робить"

1082
Серхіо Наварро: "Олександрія" - рішуча команда, котра знає, що робить"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom

Головною новиною з розташування команди залишається підписання Редвана Мемешева, який, зі слів Серхіо Наварро, може дебютувати за "Карпати" вже найближчої неділі. До слова, Хорхе Карраскаль працює у загальній групі. Натомість, Павло Ксьонз продовжує займатись по індивідуальному графіку.

Головний тренер карпатівців розповів у якому режимі команда готується до поєдинку з "Олександрією" та чого варто чекати від підопічних Володимира Шарана.

- Ми наполегливо тренувались протягом тижня, думаючи про важкого суперника, який нам протистоятиме у неділю. Хлопці добре працюють, вони впевнені у своїх силах. Ми будемо намагатись зіграти у красивий, якісний футбол, якнайменше допускати помилок та перемогти.

У Маріуполі дві ключові помилки з нашого боку дали супернику велику перевагу, після чого було важко відігратись. Проаналізували, зробили висновки над помилками. Намагались відпрацювати це на практиці, безпосередньо на тренуваннях.

"Олександрія" – команда, яка грає у Лізі Європи. Саме цим вони показали, що минулого року їм вдалося провести сезон на високому рівні. Рішуча команда, котра знає, що робить та показує хороший футбол. Стан команди після матчу у Лізі Європи залежить від багатьох факторів. Можна подумати, що вони будуть фізично виснаженими, але з іншого боку, показова гра у Білорусі дає їм додатковий імпульс.

Нікого не потрібно боятись. Необхідно серйозно віднестись до них, як до колективу, до темпу гри, який вони задають. Я не люблю виділяти когось індивідуально, адже це колективний спорт. Точно так само я роблю у себе в команді. Знаю про історію тренера "Олександрії": для нього такі матчі є особливими. Сподіваюсь, ми покажемо хорошу гру.

Мемешев? Думаю, він зможе допомогти команді, особливо при завершенні атак, – підсумував наставник "зелено-білих".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме