Артем Гордієнко: впевнений, що виправимо ситуацію
^

Артем Гордієнко: впевнений, що виправимо ситуацію

787
Артем Гордієнко: впевнений, що виправимо ситуацію
Фото - Денис Руденко, FootBoom.com

Захисник "Зорі" Артем Гордієнко розповів про непростий старт сезону, правдивість статистики та готовність грати на різних позиціях.

— Артеме, навідало в суботу відчуття полегшення — мовляв, "прорвало"?

— Чесно кажучи, так… Складно було без перемог. Тепер, сподіваюся, піде легше, і гра з "Вересом" дасть нам позитивний поштовх на майбутнє.

— Як поясните той факт, що бронзовий призер попереднього чемпіонату в новому сезоні виграв один матч із п’яти?

— Не знаю… Фахівці різне говорять, я би сказав так: збіг обставин. Зразу якось не пішло, і з кожним туром накопичувався негатив. Повірте: у нас усі футболісти дуже переживають і стараються. Впевнений, що виправимо ситуацію в таблиці.

— Звернемося до статистики. Перший показник — володіння м’ячем. Цифри "Зорі" у п’яти зустрічах мали такий вигляд: 59-46-48-55-50%. Тобто в жодному поєдинку, крім першого, луганці не мали справді відчутної переваги над суперником. Про що це свідчить?

— Показова статистика… Повторюся: вже з першого туру все пішло не так, як запланували. В наступних матчах ми чимдалі більше зосереджувалися на результаті, а не на якості гри. Звідси такі показники. Дуже часто помилялися, допускали великий брак у передачах, не завжди виходив контроль за м’ячем.

— Другий показник — удари по воротах. Тут від матчу до матчу такі цифри: 11 загалом / 4 у ствір, 9/4, 6/3, 10/1, 6/3. Отже, Ваша команда, в найкращому випадку, чотири рази за 90 хвилин потрапляє у стулку воріт. Чи не замало?

— Погоджуюся — замало… Без ударів по воротах не буде голів, правильно? Тут немає сенсу виправдовуватися, все по ділу: мало поціляємо у ворота — мало забиваємо. Нам треба виходити на показник у найкращих поєдинках минулого сезону, коли поціляли у ствір не менше десятка разів. Працюємо над цим.

— У рамках шостого туру "Зоря" поїде до "Зірки" — ще однієї команди, в якої поки не виходить демонструвати хороші результати в сезоні…

— Бойова буде гра. Кропивничани — непроста команда з тренером, який уміє прорахувати суперника. Їм також треба добирати очки. Нам буде складно, проте налаштовуємося на виграш.

— Залишилося менше місяця до другого старту луганців у групі Ліги Європи. Як відчуваєте готовність команди до настільки складного турніру?

— Поки результати не дуже радують — ані футболістів, ані тренерський штаб, ані болільників. Але ще раз повторюся: ми працюємо над собою й сподіваємося бути у повній готовності до старту єврокубків.

— Насамкінець — про "особисте": Ви починали в "Зорі" як правий бек, потім перейшли в опорну зону, відтак повернулися на "старе" місце крайнього оборонця. Все ж таки: де зручніше?

— Для мене не проблема, де грати, аби випускали на поле. Комфортно як у центрі, так і на фланзі. Якщо тренери ставлять і там, і там, значить, непогано граю, значить, вони бачать, що я можу закрити різні позиції.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме