Володимир Шаран: "Лише після двобою з БАТЕ зробимо відповідні висновки"
^

Володимир Шаран: "Лише після двобою з БАТЕ зробимо відповідні висновки"

791
Володимир Шаран: "Лише після двобою з БАТЕ зробимо відповідні висновки"
Фото - Денис Глушко, Footboom

Вже завтра "Олександрія" гратиме у раунді плей-оф Ліги Європи проти БАТЕ. Всі думки головного тренера української команди зайняті виключно цим поєдинком. Проте кілька хвилин для Інформаційного центру ФК "Карпати" Володимир Шаран все ж знайшов і розповів про очікування від наступного матчу його команди у Прем’єр-лізі. У неділю на "Україні" "леви" прийматимуть "Олександрію".

– У цьому сезоні ви мали нагоду переглядати матчі "Карпат"?
– Відверто кажучи, повністю не дивився. Так, уривками переглядав. Я не буду розповідати про свої враження – це не моя справа оцінювати. Є головний тренер у львів’ян, є керівництво. Як наставник майбутнього суперника, я оцінив їхню гру і ще додатково проаналізую. Але, звичайно, озвучувати публічно свої думки не можу. Це буде не правильно.

– Ви неодноразово приїжджали до Львова протягом останніх років у статусі тренера "Олександрії". Ваші емоції, які викликані приїздом у це місто, кожного разу різняться?
– Перші матчі безперечно були більш напружені. Спочатку ми перемогли 4:1, потім була нічия 2:2. З кожним матчем почуваюся спокійніше. Коли "Олександрія" вдома перемогла 3:2, було непросто, адже поєдинок складався напружено. Час іде... "Карпати" завжди для мене залишаються моєю командою. Там я розпочинав, як футболіст і працював, як тренер. Тоді я просто був неготовим тренувати. Я з цим змирився. Якби прийшов у "Карпати" пізніше, то все було б по-іншому. Я у цьому впевнений. Це стосується і гри, і результату, і дисципліни.

– В "Олександрії" дуже напружений календар: "Астра", "Чорноморець", "Шахтар", БАТЕ, лише тоді "Карпати". І все це за неповних три тижні. Минулого сезону, коли ваша команда поступилася "Карпатам", ви сказали про недооцінку...
– Безумовно, я правильно тоді сказав. Побачив, що після перемоги над "Волинню" з рахунком 6:0 хлопці голову трішки підняли. Зараз цього не бачу і більше уваги на це звертаю. По-перше, ми у чемпіонаті ще нічого не досягли. Те, що обіграли "Астру" у Лізі Європи – це добре. Але нам потрібна стабільність і не має бути провалів.

– Такі провали були у цьому сезоні?
– Наприклад, до 70-ї хвилини матчу з "Чорноморцем". Хоча грали непогано, але помилки в захисті мали місце. Особливо це стосується тих футболістів, які у попередньому матчі не виходили. Тому я ретельно на все це звертаю увагу. Впевнений, що тепер ніякої недооцінки "Карпат" не буде. До того ж відбудеться ротація складу. Поки важко про це говорити, але думаю, що ротація буде. Недооцінки також не варто чекати ще й тому, що ми на бал менше маємо у турнірній таблиці, ніж "Карпати".

– У психологічному плані зрозуміло. Щодо фізичного аспекту – футболісти зможуть розподілити сили на матчі єврокубків і чемпіонату?
– Я про це зараз не скажу. Лише після двобою з БАТЕ зробимо відповідні висновки. Тоді матимемо перед собою повноцінну картину.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме