Сергій Нагорняк: "Фальшива дев'ятка" "Динамо" переживає розквіт кар'єри"
^

Сергій Нагорняк: "Фальшива дев'ятка" "Динамо" переживає розквіт кар'єри"

2858

Сергій Нагорняк: "Фальшива дев'ятка" "Динамо" переживає розквіт кар'єри"
Фото - Виктор Перегняк, Footboom.com

Експерт УПЛ Сергій Нагорняк у спеціальній рубриці, в якій мова йде про футболістів з чемпіонату Української Прем’єр-Ліги та які з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі, характеризує хавбека "Динамо" Дениса Гармаша, інформує офіційний сайт УПЛ.

Характеристика. Разом із Андрієм Ярмоленко він є сьогодні лідером у клубі. По суті, цілий рік 19-й номер киян перебуває в хорошій ігровій формі, й поточне літо слугує хорошим підтвердженням тенденції. Його значимість для клубу показали два матчі з "Янг Бойз": у першому, коли Гармаш діяв із натхненням, наші перемогли, в другому, коли Денис був майже непомітний, українська команда поступилася.

"Плюси" в грі. Варто виокремити два основні. Перший — "світла голова": Гармаш "читає" гру, може віддати тонкий пас. Другий "плюс" — специфіка позиції: формально він півзахисник, але тренери дозволяють йому в окремі фрагменти зустрічі ставати наконечником атаки, через що динамівець багато забиває. Футболістів такого типу називають "фальшивими дев’ятками". Можна також згадати, що він швидкий гравець, хоча його швидкість — далеко не стаєрська.

"Мінуси" в грі. Тут також два визначальні. Перший — не любить допомагати обороні. Другий — зайва емоційність. Іще би виокремив те, що в Дениса трапляються матчі, коли він випадає із загальнокомандного механізму (показовими були його дії в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті").

Читайте также: Сергей Нагорняк: "Гармаш сам не понял, как не забил"

Перспективи. У квітні йому виповнилося 27, тобто в Гармаша — період розквіту кар’єри. Вважаю, вже сьогодні він готовий грати на серйозному європейському рівні, хоча гранди топ-п’яти чемпіонатів навряд чи зацікавляться ним. Що буде за рік, за два — хтозна: маємо багато прикладів, коли футболісти "пересиджували" в наших комфортних умовах.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме