Роман Монарьов: "На перегляді у нас троє потенційних новачків"
^

Роман Монарьов: "На перегляді у нас троє потенційних новачків"

859
Роман Монарьов: "На перегляді у нас троє потенційних новачків"
ФК "Днепр"

Наставник "Зірки" Роман Монарьов розповів про гру команди на старті сезону та про підготовку до поєдинку з "Ворсклою", повідомив офіційний сайт клубу.

- Ми зіграли непогано. Команда не провалилася, але ми розраховуємо на більше в кожному матчі. Для нас важливо не просто здобути позитивний результат, а показати якісну гру. У нас зараз практично нова команда, велика кількість новачків. Та все одно, ми проповідуємо свій стиль – гру першим номером. Зараз у нас на перегляді знаходяться ще троє футболістів. Не приховую, що нам потрібні виконавці в атакуючу ланку.

Хто наші потенційні новачки? Сесе Пепе – французький центральний захисник, котрий пройшов академію ПСЖ, був у структурі марсельського "Олімпіка". Кваліфікований футболіст, котрий безсумнівно додасть нам у грі в захисті. Ішем Ель Амдауї – молодий футболіст з "Ніцци", гравець атаки. З його сильних сторін можу виділити те, що він дуже добре веде єдиноборства, дуже агресивний, дуже наполегливий, добре грає один в один, не боїться обігрувати. Тобто, нестандартний футболіст для нашого чемпіонату, скажімо так. Й Іван Цюпа – гравець, котрий може закрити кілька позицій. І латераля, і крайнього центрального захисника, і опорного півзахисника.

Читайте также: Роман Монарев: "Чичиков заработал пенальти, мы заработали два пенальти"

Ми не обороняємось індивідуально, ми обороняємось командно. Усі задіяні в грі в захисті: і нападники, і півзахисники, і захисники. Так, щодо Оганесяна й Качараби, вже на цьому етапі можна сказати, що вони вдало вписались у гру. Та ще є над чим працювати. Той-таки Качараба останній період провів у дублі "Шахтаря", а різниця між першою командою і дублерами є. Арман Оганесян виступає на новій для себе позиції, і йому доведеться більший об’єм роботи виконувати. Він відповідальний хлопець, рухається вперед і завзято працює. Уже найближчого часу він вийде на новий ще більш якісний рівень.

У минулому чемпіонаті ми тільки з "Карпатами" набрали більше очок, ніж з "Ворсклою". У Полтаві нині зовсім інша команда, вони інакше грають. Те, що я побачив у їх грі з "Карпатами" показало, що в них є свої козирі, котрі потрібно враховувати. Однозначно, буде важка гра, та ми готуємось у звичайному режимі й налаштовуємось на позитивний результат. За "Зірку" не зіграє Артем Фаворов, який отримав невелике ушкодження і пропустить від 10-ти до 14 днів.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме