Франціско Ді Франко: "Україна є популярною у футбольному світі"
^

Франціско Ді Франко: "Україна є популярною у футбольному світі"

831

Франціско Ді Франко: "Україна є популярною у футбольному світі"
Официальный сайт "Карпат"

Черговим новачком "зелено-білих" став 22-річний аргентинець Франціско Ді Франко. До переїзду у Львів Франціско виступав за відомий аргентинський клуб "Бока Хуніорс".

Ді Франко розповів про те, що чемпіонат України популярний в футбольному світі і "Карпати" є важливою частиною української Прем'єр-ліги.

Я дуже задоволений тим, що зараз перебуваю тут. Встиг трішки познайомитись з містом та командою. Львів справді атмосферне місце. Гравці приємні, тепло мене прийняли. Із захопленням пройшовся тренувальною базою – вона сучасна, там є все, що необхідно для хорошої підготовки.

Рівень команди мене вразив. Хочу саме в "Карпатах" якнайкраще проявити та зарекомендувати себе. Грати в Європі – моя мрія, саме через це я вирішив спробувати власні сили у львівських "Карпатах". Холодні зими України? Мене це не лякає.

Добре пам’ятаю свій дебют на "Бомбонері". Для 17-річного юнака, напевно, це найкращі відчуття, яке може пережити людина. Період, коли на одному стадіоні грав з таким футболістом як Рікельме – незабутній для мене. Говорили, що Рікельме якось назвав мене майбутнім "Боки". Якщо це справді так – то такі слова для мене є величезним досягненням.

Звичайно, було важко. "Бока Хуніорс" – це команда, де не будуть тримати гравців, які не відповідають її рівню. Тому абсолютно кожному важко закріпитись в основному складі аргентинського клубу.

Моніторив багато джерел та прочитав не менше інформації про клуб та українську лігу. Читав, що львівські "Карпати" є досить важливою командою для цього чемпіонату. Можу сказати, що Україна є популярною у футбольному світі. Також дізнався чимало інформації про аргентинців, котрі грали в Україні, - розповів Ді Франко офіційному сайту "Карпат".

Нагадаємо, що Франціско Ді Франко сьогодні став гравцем "Карпат". Львівський клуб продовжує запрошувати гравців з іспаномовних країн і хоче створити боєздатний колектив, який буде боротися за бронзові медалі.

Читайте также: Официально: "Карпаты" подписали Франциско Ди Франко

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме