Ґуідо Кортеджано: "Футболісти задають неймовірну атмосферу на тренуваннях"

Ґуідо Кортеджано: "Футболісти задають неймовірну атмосферу на тренуваннях"

476

Ґуідо Кортеджано: "Футболісти задають неймовірну атмосферу на тренуваннях"
facebook.com/fckarpaty

Лівофланговий захисник "Карпат" Ґуідо Кортеджано останні десять років своєї футбольної кар’єри провів в Італії. Для новобранця "зелено-білих" український чемпіонат став абсолютною новинкою, де він хоче розкритись та зарекомендувати себе. Інформаційний центр ФК "Карпати" поспілкувався з Кортеджано та довідався чого очікує аргентинець від виступів у львівському клубі.

"У першу чергу, мене зацікавив амбіційний проект "Карпат". Відразу почав шукати інформацію про львівський клуб, футболістів, інфраструктуру. Побаченим залишився більш ніж задоволений. Львів надзвичайно гарне місто. Клубна база оснащена новими тренажерами, комплексами для відновлення" – цитує Кортеджано офіційна сторінка "Карпат" у соцмережі Facebook.

"Для мене це новий виклик, можливість подивитись на себе з іншої сторони. Намагатимусь, затратити якомога менше часу на адаптацію та у найкращому світлі проявити власні можливості. Цікаво буде пограти в абсолютно новому чемпіонаті, адже останні десять років кар’єри я провів в Італії. Знаю, що в Україні футбол знаходиться на досить хорошому рівні, тому з нетерпінням чекаю початку чемпіонату" – каже Ґуідо.

"Різниця з італійською системою тренувань? Тут набагато більший ритм, інтенсивніше проходить підготовка. Мабуть це і є ключові відмінності з Італією. Хочу сказати, що сподобалось грати на одному полі з такими футболістами як у "Карпат", гравці задають неймовірну атмосферу" – резюмував захисник.

Читайте также: "Карпати" нагородили "золотих" фанатів

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров