Главная Украинские Favbet Лига Рішенням КДК ФФУ Едмара дискваліфіковано на 3 матчі
^

Рішенням КДК ФФУ Едмара дискваліфіковано на 3 матчі

389
Рішенням КДК ФФУ Едмара дискваліфіковано на 3 матчі

15-го серпня 2013 року Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв ряд рішень, які стосуються клубів Прем’єр-ліги, першої та другої ліг.

За небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з ризиком нанесення травми, під час матчу 5-го туру чемпіонату «Металіст» Харків − «Волинь» Луцьк, футболіста команди ««Металіст» Едмара дискваліфіковано на 3 матчі.

За навмисний удар суперника ногою після зупинки гри у матчі другого попереднього етапу розіграшу Кубку України між командами «Шахтар» Свердловськ − «Кристал» Херсон, футболіста команди «Шахтар» Свердловськ Д. Головка дискваліфіковано на 3 матчі.

За нецензурні висловлювання на адресу арбітра у матчі другого попереднього етапу розіграшу Кубку України між командами «Зірка» Кіровоград − «Сталь» Алчевськ, тренера команди «Сталь» Алчевськ А. Цвіка дискваліфіковано на 1 матч та накладено штраф в розмірі 2500 гривень.

За некоректну, агресивну та неетичну поведінку відносно арбітрів під час матчу другого попереднього етапу розіграшу Кубку України між «Миколаїв» Миколаїв − «Титан» Армянськ, головного тренера команди «Титан» Армянськ О. Луткова дискваліфіковано на 3 матчі і накладено штраф у розмірі 7 500 гривень.

За систематичні апеляції до арбітрів під час матчу чемпіонату першої ліги «Олександрія» Олександрія − «Геліос» Харків, головного тренера команди «Геліос» Харків С. Єсіна дискваліфіковано на 1 матч.

За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем, під час матчу 5-го туру чемпіонату другої ліги між командами «Реал Фарма» Овідіополь − «Шахтар-3» Донецьк, футболіста команди «Реал Фарма» Овідіополь О. Підлетейчука дискваліфіковано на 3 матчі.

За масове використання піротехнічних засобів вболівальниками команди «Шахтар» Донецьк на стадіоні «Донбас Арена» під час матчу 4-го туру чемпіонату між командами «Шахтар» Донецьк − «Динамо» Київ, донецький клуб оштрафовано на 50 000 гривень.

За масове використання піротехнічних засобів, пошкодження 49 індивідуальних сидінь та електронного табло, а також скандування нецензурних виразів вболівальниками команди «Динамо» Київ під час матчу 4-го туру чемпіонату між командами «Шахтар» Донецьк − «Динамо» Київ, футбольний клуб «Динамо» оштрафовано на 100 000 гривень. Крім цього, ФК «Динамо» зобов’язаний відшкодувати збитки, завдані діями власних вболівальників.

За неправомірні дії вболівальників команд «Металург» Запоріжжя і «Севастополь» Севастополь у матчі 5-го туру чемпіонату між цими клубами на стадіоні «Славутич-Арена», футбольний клуб «Металург» оштрафовано на 37 500 гривень, футбольний клуб «Севастополь» - на 25 000 гривень.

За скандування нецензурних виразів та вибігання вболівальників на бігову доріжку під час матчу 5-го туру чемпіонату між командами «Динамо» Київ − «Чорноморець» Одеса, футбольний клуб «Динамо» оштрафовано на 25 000 гривень.

За порушення вимог пункту 9 статті 15 Регламенту змагань ПЛ (щодо обов’язкового рукостискання головних тренерів команд до та після закінчення матчу) після закінчення матчу 5-го туру чемпіонату «Динамо» Київ − «Чорноморець» Одеса, головного тренера «Динамо» Київ О. Блохіна оштрафовано на 5 000 гривень.

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ФФУ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме