FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Севідов: "Зробимо все можливе для того, щоб привезти з Луцька першу перемогу"
^

Олександр Севідов: "Зробимо все можливе для того, щоб привезти з Луцька першу перемогу"

946
Олександр Севідов: "Зробимо все можливе для того, щоб привезти з Луцька першу перемогу"
Фото - FootBoom.com

Днями головний тренер «Карпат» Олександр Севідов перебував у Києві, де разом з іншими наставниками проходив курс програми «ПРО»-диплом УЄФА, метою якого є продовження терміну ліцензії. Разом з Олександром Севідовим участь в програмі взяли Олег Блохін, Мирон Маркевич, В’ячеслав Грозний, Анатолій Дем’яненко, Семен Альтман, Олег Протасов, Павло Яковенко, Геннадій Литовченко, Олег Лужний, Андрій Баль, Олексій Михайличенко, Олександр Спірідон, Віктор Тищенко, Іван Балан, Анатолій Чанцев, Петро Кушлик, Леонід Буряк, Володимир Горілий, Олександр Заваров, Михайло Фоменко, Анатолій Коньков, а також троє колишніх наставники «Карпат» Валерій Яремченко, Ніколай Костов та Олександр Іщенко.

- Раз на три роки Федерація футболу України проводить такі заходи, метою яких є продовження тренерських ліцензій. Є і можливість поспостерігати за діями гравців національної збірної. Такі зустрічі є важливими у плані досвіду, адже є можливість поспілкуватися з іменитими та авторитетними українськими тренерами, думки, поради та критика яких для мене є дуже важливими, – розповідає Олександр Севідов.

Після товариського матчу збірної тренери повернулися до своїх прямих обов’язків. У «Карпат» на носі гостьовий поєдинок проти луцької «Волині». Олександр Севідов ділиться добрими новинами – пацієнтів в лазареті суттєво поменшало.

- Савченко та Гудима буквально щойно приступили до роботи. Андрій Ткачук вже займається в загальній групі. Як бачимо, конкуренція за місце в складі росте на очах. Також займається Павло Пашаєв. У нього не було травми, але проти «Зорі» він не міг грати через високу температуру. По суті, в лазареті залишається один Дмитро Льопа, – каже коуч «Карпат».

- Звичайно, нічиї не додають нам оптимізму. Ми поки не перемагаємо, але рук не опускаємо. Нам залишається одне – продовжувати працювати, як би банально це не звучало. Можу пообіцяти, що ми зробимо все можливе для того, щоб привезти з Луцька першу перемогу, – зазначив Олександр Севідов.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения