Юрій Беньо: "Не виключаю, що підсилення ще буде – як мінімум, два гравці"
^

Юрій Беньо: "Не виключаю, що підсилення ще буде – як мінімум, два гравці"

403
Юрій Беньо: "Не виключаю, що підсилення ще буде – як мінімум, два гравці"

Одним з новачків львівських «Карпат» під час літнього міжсезоння став Артур Карноза. Як «зелено-білим» вдалося підписати контракт із атакувальним хавбеком і чи планується ще підсилення – на ці питання відповів спортивний директор «левів» Юрій Беньо.

– Ми слідкуємо за багатьма українськими футболістами, а за Артуром спостерігали вже досить давно. Свого часу він грав в охтирському «Нафтовику», який тренував Сергій Мізін, а я йому тоді допомагав. Тому можливості цього гравця досить непогано знаю. До речі, Артур міг потрапити в «Карпати» і раніше, кілька років тому, але не склалося. Натомість, Олег Кононов запросив хлопця в «Севастополь».

– Як би ви охарактеризували його, як футболіста?

– Карноза – вихованець футбольної школи «Дніпра», окрім цього – чемпіон Європи у складі юніорської збірної України, яку очолював Юрій Калитвінцев. Хоч і невисокий, але швидкий, технічний і володіє хорошим ударом з правої ноги, може віддати останній пас і непогано виконує стандарти. За манерою гри дещо нагадує француза Вальбуену.

– Наскільки складно було переконати його переїхати до Львова?

– Про це вже давно були розмови. Ми шукали гравця такого плану, бо кому ж не потрібен креативний футболіст? Єдине, досить складно було у фінансовому плані, «Севастополь» не захотів продавати Артура в один з українських клубів, який пропонував за нього пристойну суму.

– Після того як «Севастополь» припинив своє існування, «Карпатам» стало ще важче, адже Карноза виявився вільним агентом. Напевно, конкурентів не бракувало...

– Звичайно, було досить непросто, і конкуренти також були, зокрема й ті, хто представлятиме цьогоріч нашу країну у єврокубках. Але все-таки нам вдалося його переконати. Зважаючи на наше знайомство, я привіз його до Львова, познайомив з Ігорем Йовічевічем, який сказав, що розраховує на нього. Живе спілкування робить свою справу, це не телефонна розмова. Окрім цього, Артуру сподобалося наше місто, тут тихо і спокійно. Також він знайомий з багатьма гравцями «Карпат», що теж зіграло свою роль.

– Однак найближчим часом Карноза «Карпатам» не допоможе...

– Справді, доволі тривалий час він пропустив, були проблеми з ахілом. У Німеччині йому зробили операцію, тож десь за два місяці він зможе приєднатися до команди.

– Чи планують «Карпати» ще підсилитися перед стартом сезону?

– У нас є такі плани. Все ж, команду залишила група гравців, які були авангардом атаки. З цієї групи повернувся лише Младен Бартуловіч, але у нас доволі проблемна позиція центрального нападника. Тому ми шукаємо форвардів, ведемо переговори. Не виключаю, що підсилення ще буде – як мінімум, два гравці.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме