Євген Хачеріді: "Думаю, десь через тиждень уже почну бігати з м'ячем"
^

Євген Хачеріді: "Думаю, десь через тиждень уже почну бігати з м'ячем"

410
Євген Хачеріді: "Думаю, десь через тиждень уже почну бігати з м'ячем"
Фото - fcdynamo.kiev.ua

Динамівський захисник Євген Хачеріді пропустив обидва навчально-тренувальних збори команди через травму коліна і операцію, що послідувала за нею на початку травня.

Зараз Євген проходить курс відновлювальних процедур на клубній базі в Конча-Заспі. У перерві між вправами в тренажерному залі динамівець розповів про те, як просувається його реабілітація:

- У перші чотири тижні після операції, яку мені зробили в німецькій клініці спортивної ортопедії, ходив на милицях, а нога була зафіксована в спеціальному колінному корсеті. Навантажувати її було заборонено, але я кожен день приїжджав на базу робити необхідні процедури. Після цього їздив на два тижні в німецьку клініку, де мені робили операцію, а точніше, в реабілітаційний центр для професійних спортсменів неподалік від Мюнхена на курс реабілітації, який проходив з 10-го по 24-е червня. А повернувшись до Києва проходжу відновлення на базі.

Займався фізіотерапією, яка включала в себе магніт, лазер та інші компоненти, відвідував тренажерний зал, робив вправи на верхній плечовий пояс, проходив курс масажу. Після того, як лікарі дозволили навантажувати хвору ногу, почав курс інтенсивної фізичної реабілітації. Нещодавно вже приступив до бігової роботи з прискореннями.

Сподіваюся повернутися до загальної групи вже в першій декаді серпня. 8-го числа буде рівно три місяці, як мені зробили операцію. Думаю, десь через тиждень уже почну бігати з м'ячем. На базу приїжджаю кожного дня, крім неділі, і проводжу тут близько чотирьох годин - з 11.00 до 15.00.

Нагадаємо, у футболіста був пошкоджений зовнішній меніск в двох місцях, йому наклали два шви на передній і задній ріг, тому період відновлення затягнувся і склав три місяці.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме