Ніко Кранчар: "Чекаю на основу зі зборів"
^

Ніко Кранчар: "Чекаю на основу зі зборів"

44
Ніко Кранчар: "Чекаю на основу зі зборів"
Фото- fcdynamo.kiev.ua

Хорватський півзахисник «Динамо», Ніко Кранчар який у минулому сезоні виступав на правах оренди в англійській команді «Куїнз Парк Рейнджерс», в останньому матчі Чемпіоншипу проти «Болтона» отримав пошкодження - розтягнення задньої поверхні стегна правої ноги.

Зараз його відновлювальна програма знаходиться в завершальній стадії, і з дня на день Ніко повернеться до загальної групи. Його щоденні заняття на базі починаються з тренажерного залу і тривають на полі. У перерві між вправами з м'ячем півзахисник розповів докладніше про свою реабілітації.

- Відразу під час матчу відчув біль у задньому м'язі. Шкода, що отримав цю травму в останньому матчі, вона вивела мене з ладу на один місяць, і через неї я не зміг поїхати на чемпіонат світу зі збірною Хорватії. Але, як відомо, футболісти ні від чого не застраховані. В цілому, вважаю, я провів хороший сезон, зіграв 32 або 33 гри.

- Чи був у вас час для відпочинку?

- Так, після закінчення чемпіонату у мене була відпустка більше тижня, але весь час я присвятив реабілітації у Загребі під керівництвом і наглядом лікарів збірної Хорватії. А потім повернувся до Києва.

- Як вам виступ збірної Хорватії на чемпіонаті світу?

- Звичайно, це невдача, що ми не вийшли з групи, але такий футбол. Наприклад, не сказав би, що Мексика була кращою за нас. Як на мене, у Хорватії футболісти були кращими, але добре виступити не вийшло.

- Як довго ви вже працюєте на базі «Динамо»?

- Два тижні. На щастя, вже все нормально, сподіваюся, з середи приступлю вже до занять в загальній групі, буду поки тренуватися з молодіжною командою і чекати основу зі збору. Подивимося, чи знайдеться мені там місце.

- Скільки часу в день займає ваше відновлення?

- Близько двох годин. Звичайно, приїжджаю на базу щодня, без вихідних.

- Чи є ймовірність вашої участі в матчі за Суперкубок?

- Думаю, ні, мені ж потрібен ще час, щоб залікувати все, як слід, щоб попрацювати з м'ячем, в загальній групі, набрати форму.


Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме