Андрій Пятов: "Ми хочемо зробити "золотий дубль"

Андрій Пятов: "Ми хочемо зробити "золотий дубль"

141
Андрій Пятов: "Ми хочемо зробити "золотий дубль"

Голкіпер донецького «Шахтаря» і національної збірної команди України прокоментував майбутнє протистояння з київським «Динамо» у фіналі Кубку України та розповів, наскільки важливим є роль тренера для команди.

- Фінал Кубку України «Динамо» - «Шахтар» − дербі українського футболу, яке завжди цікаве для українських вболівальників. Наскільки важливим для Вас є матч з таким принциповим суперником?

- Це фінал Кубку. У тому стані, в якому наразі знаходиться «Динамо», фінал пом’якшить їхні невдачі цього сезону. Вони будуть добре налаштовані. Тим більше, у них змінився тренер і, гадаю, вони будуть грати за тренера. І у нас, і у них буде велика мотивація. Ми хочемо зробити «золотий дубль».

- Востаннє у цьому турнірі «Динамо» і «Шахтар» зустрічались в 1/16 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2012/2013 рр. Що змінилося у балансі сил двох грандів українського футболу за цей час?

- Я не тренер і не експерт, щоб обговорювати такі питання. Люди змінюються, але все залежить від тренера. Зрозуміло, що в їхнього тренера зараз немає часу щось змінити, але в «Динамо» дуже класні гравці. Їм треба надати впевненості у собі, і це буде гарна команда. Ми готуємось дуже серйозно до цього протистояння.

- Яке очне протистояння з донецьким «Шахтарем» у Кубку України Вам запам’яталося найбільше?

- Напевно, у Харкові, коли ми виграли 2:0. За напругою, за пристрастями він був найбільш пам’ятним.

- Як вважаєте, за рахунок чого Вашій команді до снаги обіграти суперника у майбутньому фінальному матчі Кубку України?

- Це нам тренер розповість, як обіграти «Динамо» (сміється). Ми вивчимо їхні останні ігри і нам покажуть, де їх сильні та слабкі сторони. Ми будемо виконувати все, що скаже тренер. Головне − виконати його вказівки.

- Кого можете виділити з гравців у складі суперника?

- Нам потрібно приділити увагу всім без винятку гравцям. Можу виділити всю команду «Динамо».

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров