Сергій Нагорняк: "Динамо" і досі є грандом, але останні результати дають привід для сумнівів"

Сергій Нагорняк: "Динамо" і досі є грандом, але останні результати дають привід для сумнівів"

142
Сергій Нагорняк: "Динамо" і досі є грандом, але останні результати дають привід для сумнівів"

Футбольний експерт Сергій Нагорняк - про минулий та майбутній матчі київського «Динамо», а також про роботу головного тренера киян.

– Прокоментуйте гру київського «Динамо» з «Карпатами»: чого не вистачило «динамівцям»?

– «Динамівці» втратили очки. Ця втрата була для них непотрібна, тому що вона майже не залишила шансів боротися за чемпіонство. Не вистачило їм третього забитого м’яча. Потрібно тут віддати належне «Карпатам». Вони дуже добре грали, було відчутно «карпатський дух». В них багато чого не виходило, але вони боролися з першої і до останньої хвилини. «Динамо» мало нагоди, і не одну. Могли вирішити долю матчу набагато раніше, але й могли в кінці ще третій пропустити і програти. Футбол - це така штука.

Після цієї нічиї, у киян сім очок різниці з «Дніпром», я думаю шансів на чемпіонство у динамівців немає. Після того, як «Шахтар» програв у Полтаві, я хотів щоб «Динамо» перемогло «Карпати», для того щоб були три команди, які між собою б розігрували чемпіонство. Хоча, думаю, ще всі команди з верхівки турнірної таблиці будуть втрачати очки.

– За період тренерства Блохіна «Динамо» сильно втратило у грі?

– Подумайте самі, якщо досі команда нижче другого місця не опускалася, а наразі вони треті? У попередньому році третє місце зайняли, зараз теж можуть бути третіми. Я не думаю, що додало щось - більше втратило. Найголовніше те, що наразі «Динамо» ніхто не боїться. «Шахтар» поважають, трішки бояться. «Дніпро» поважають, починають боятися. «Динамо» наразі потрібна хороша гра. Головне - потрібні результати, для того щоб повернути себе у гранди нашого футболу. «Динамо» і є грандом, але останні результати дають привід для сумнівів. Хоча треба віддати належне, «Динамо» трішки краще грає, ніж восени.

– Можна вже зараз робити якісь висновки по роботі Блохіна?

– Та ні. Ще дуже багато грати. Ще картина може змінитись. У киян не дуже простий календар ігор. Просто так зараз «на милість» ніхто не здається. Дуже багато залежить від гри з «Шахтарем». Якщо «Динамо» програє «Шахтарю», можна буде говорити про те, що кияни боротимуться за третє–четверте місце і про Лігу чемпіонів на цей рік їм можна забути. Потрібно перемагати «Шахтар». Іншого варіанту немає. Навіть нічия нічого не дасть.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров