Мирон Маркевич: "Наш клубний футбол чекає рівень якоїсь Словенії"

Мирон Маркевич: "Наш клубний футбол чекає рівень якоїсь Словенії"

136

Екс-наставник «Металісту» Мирон Маркевич розмірковує про майбутнє української Прем’єр – ліги.

"По-перше, мені того дуже не хотілося б. Ми вже вийшли на хороший рівень в тому числі в Європі, де вже давно добре знають, ясна річ, Шахтар і Динамо, а тепер ще й Дніпро і Металіст заявили про себе, як про серйозні європейські клуби. Щодо українізації команд, треба визнати, що рівень нашого футболу визначають насамперед легіонери, і це не є причиною для сорому. Нашій державі вже більше 20 років, і весь цей час ніхто серйозно не займався нашим, українським футболом. Так, багатії вкладали гроші, прагнучи зробити кожен зі свого дітища серйозний клуб. Але ж ніхто не розвивав дитячий футбол, окрім хіба що Шахтаря і, можливо, Динамо, та й то – за рахунок традицій та історії.

До прикладу, мені в Металісті часто закидали, що я не довіряю молодим вихованцям клуба. А чи була така змога, якщо школа працювала всього 4-5 років? Звісно, якщо зараз там нічого не зламають і не знищать, то у Металіста з’являться свої якісні вихованці, тому що вони там є. Починаючи з гравців 1998 року народження і молодше у Металіста дуже сильні групи, де є справді хороші виконавці. Але для масштабного результату треба, щоб не розвалили школу і потрібен час – років із 10, щонайменше. Підсумовуючи: якщо брати до уваги українізацію і можливий відтік якісних легіонерів з нашого чемпіонату (хоч цього дуже не хочеться), який, на жаль, уже почався…

Що ж, якщо той та інший процес наберуть рівня тенденцій, тоді наш клубний футбол чекає рівень певно що якоїсь Словенії, хоча й не хочу нікого ображати. То вже буде зовсім не те, до чого ми звикли. Дуже хотілося б, аби не було повномасштабних і різких змін, інакше наш чемпіонат хоч і буде, мабуть, цікавим, проте рівень його стане низьким".

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 10
 • Пусть так, если уровень жизни людей будет как в Словении.

  0+ 0- 0
  +-
  Upiter
 • Ответ на сообщение Upiter -

  Пусть так, если уровень жизни людей будет как в Словении.

  И такие же чистота и спокойствие .

  0+ 0- 0
  +-
 • Ответ на сообщение Upiter -

  Пусть так, если уровень жизни людей будет как в Словении.

  Уровень жизни там пока низковат, но с чего-то надо начинать.

  0+ 0- 0
  +-
  boan
 • хочу жити як в словенії!!!

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • І у збірної України теж немає майбутнього. Ще із 2010-го року.

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Мирон, ти мало тіпа заробив? вже не будуть лямчиками платити і ти розстроївся?

  0+ 0- 0
  +-
  Олег 666
 • Ответ на сообщение boan -

  Уровень жизни там пока низковат, но с чего-то надо начинать.

  Та ну как бы с Украиной точно сравнивать не стоит:) Тем более в теперешнем состоянии...

  0+ 0- 0
  +-
  Андрей Фесун
 • Я всегда разоблачал беспросветную трахомудь и бездарь этого человека. Обязался находить брехотню и тупость в КАЖДОМ его высказывании. Делать это совсем не трудно!

  Например:

  1. а) "Починаючи з гравців 1998 року народження і молодше у Металіста дуже сильні групи, де є справді хороші виконавці" -- и тут же: -- б) "потрібен час – років із 10, щонайменше"

  Если верно утверждение "а", то младодарования 1998 г.р. должны проклёвываться в основу уже не позже, чем через 3 года, а не "років із 10, щонайменше". Это я уж не говорю даже о том, что совсем недавно (каждый может легко найти его брехотню) Паспортист обнадёживал громаду, что в основе МХ начнут появляться мальчонки 1994-95 г.р. Останься Пампасович в команде, мы бы вскорях услышали его красноречи о жуткоперспективных хлопчаках 2000, 2004, .... г.р.

  2. "Нашій державі вже більше 20 років, і весь цей час ніхто серйозно не займався нашим, українським футболом" Занимались ВСЕ, окромя тебя Брехуневич. Твоей тренерской карьере гораздо больше, чем 20 років, и ты никогда, и ни разу, и НИКОГО не провёл по дорожке от дебюта в большом футболе, до становления мастера. Это делали за тебе другие, а ты, Паразитович, завсегда только пользовался чужим трудом.

  0+ 0- 0
  +-
  Бульдозер
 • Это та "Словенка" которая рашистов от ЧМ в Африке отрезала?

  Тогда да, нормальный уровень, и не потому что рашиков,'а потому, что ВОЛЯ у них есть, в отличие от наших всех стыковых матчей... Где наши Хироии раз за разом обсерались...

  Может психология поменяется?

  0+ 0- 0
  +-
  zulu
 • Не будет аргентинобразилов у мямли, вот он и ноет... Ну, то такэ...

  0+ 0- 0
  +-
  muntyan
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров