Ігор Пластун: "Наша гра вселяє оптимізм, справа - за результатом"
^

Ігор Пластун: "Наша гра вселяє оптимізм, справа - за результатом"

533
Ігор Пластун: "Наша гра вселяє оптимізм, справа - за результатом"
Фото - Тарас Кузьменко

Оборонець львів’ян Ігор Пластун чекає на вкрай складний поєдинок у Запоріжжі.

— Ігоре, після матчу з «Чорноморцем» ледь не всі футболісти «Карпат» нарікали на нереалізацію моментів. На ваш погляд, це елементарна відсутність талану чи щось глибше, приміром, недопрацювання на тренуваннях, відсутність достатньої майстерності?

— Певне, сукупність усіх компонентів. Ми мали всі можливості, щоби вигравати той поєдинок, створювали небезпеку біля воріт «Чорноморця», але в результат це не втілилося. До того ж, після першого взяття воріт одеситів ми, мабуть, дещо зупинилися, перестали тиснути на суперника з таким же завзяттям, як це було за нічийного рахунку.

— А як так сталося, що «Чорноморець» забив майже схожі м’ячі: двічі ловили вас на контрнаступах? Хто винен?

— Уся команда. Справді, нас двічі впіймали і, загалом, ті голи були надто легкі. Утім, як кажуть, рухаємося вперед, а про суботній поєдинок волів би більше не згадувати…

— Яке в нинішніх «Карпатах» співвідношення таких понять, як красива гра та результат? Складається враження, що Нікола Костов не з тих наставників, які готові жертвувати естетичною складовою заради рахунку на табло…

— Звісно, результат завжди є пріоритетом. Так уже історично склалося у футболі, що це — головний критерій оцінки всього. Хоча ви маєте слушність: пан Костов звертає величезну увагу саме на те, яким чином досягається результат. Дуже важливо діяти в атакувальний, комбінаційний футбол, не підлаштовуватися під суперника…

— Загалом, як собі уявляю, нині найперше та найголовніше завдання «Карпат» — якнайшвидше створити необхідний гандикап, аби не мати навіть математичних шансів на виліт із прем’єр-ліги?

— Ви знаєте, я вниз навіть не дивлюся, принаймні не намагаюся. Можу про себе сказати, що рахую очки до зони Ліги Європи, а не до останнього та передостаннього місць. Тим паче, нас від єврокубкової зони відділяє не так уже й багато очок — нині між нами та донецьким «Металургом» п’ять залікових пунктів. Сподіваюся, зможемо найближчим часом іще щільніше наблизитися до шістки найкращих. Певен, наша гра вселяє оптимізм, справа — за результатом.

— Чи є прийдешній поєдинок із запорізьким «Металургом» тим випадком, коли поранений звір удвічі небезпечніший?

— Так, упевнений, що матч буде надзвичайно складний. Навіть у дечому розумію ті настрої, які нині панують у запорізькому колективі: сам перебував у аналогічній ситуації торік, виступаючи за «Оболонь». Тоді нас також поховали, але ми не зневірилися, продовжували боротися. Якщо обставини складаються схожим чином, то на перший план виходять такі поняття як честь, ім’я клубу, власне реноме та репутація. Повірте, за це також можна битися.

— Недооцінка не можлива? Усе-таки мізерний очковий доробок «Металурга» свідчить аж ніяк не про силу цього колективу.

— Не можлива. Повторюю, що чекаємо на дуже нелегкий двобій. Тим паче, запоріжці навесні грають дуже непогано, хоча й очками досі не розжилися.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме