Дмитро Селюк: "Леонардо, який зараз у донецькому "Металурзі", повинен був бути в "Таврії"
^

Дмитро Селюк: "Леонардо, який зараз у донецькому "Металурзі", повинен був бути в "Таврії"

304
Дмитро Селюк: "Леонардо, який зараз у донецькому "Металурзі", повинен був бути в "Таврії"

Напередодні матчу 21-го туру української Прем’єр-ліги, у якому «Таврія» зустрінеться з донецьким «Металургом», на питання журналіста «Українського футболу» відповів відомий футбольний агент та функціонер Дмитро Селюк, який свого часу встиг попрацювати у обох клубах.

- Дмитре Дмитровичу, ви, мабуть, чекатимете цього протистояння з нетерпінням?

- Безперечно (усміхається)! Для мене ця зустріч цікава ще й тим, що й у «Таврії», у в «Металурзі» грають по троє моїх футболістів. У Донецьку – це Леонардо, Лоренцо Ебісіліо та Володимир Польовий, а за кримчан виступають Аніс Буссаїді, Рубен Гомес та Марко Не. Отож три на три (сміється).

Думаю, нині донеччани сильніші за своїх опонентів. Пов’язано це переважно з тими подіями, які відбувалися останнім часом довкола «Таврії». Водночас господарів не можна недооцінювати. Буває так, що в тяжкі часи та чи інша команда збирається з силами й може дати бій. До речі, користуючись нагодою, звернуся до вболівальників «Таврії», які, можливо, вважають, що це я завдав їхньому клубу шкоди. Це не так. Не я влаштовував теперішні проблеми. Про те, що відбувається із Сімферопольцями нині, передбачав і говорив ще торік у червні. Плоди трансферів, які були здійснені влітку, кримчани пожинають досі. Тоді було куплено дев'ятьох футболістів, більшість із яких виявилася невисокої якості. Тому не треба скаржитися, мовляв, Селюк перекрив нам трансфери, адже в червні була придбана низка виконавців. Що, кожного трансферного вікна по 10-20 футболістів купляти?

Є ще одна цікавинка цього протистояння. Леонардо, який зараз у донецькому «Металурзі», повинен був бути в… «Тавріїї»! Він приїжджав до Сімферополя, тренувався з командою, тож навіть ми мали підписати з ним контракт. Але зважаючи на те, що я залишив клуб, а керівництво ФК було категорично проти моїх гравців, то Леонардо не взяли й він опинився в Донецьку. Оцініть метаморфозу: той, хто мав виступати за «Таврію», гратиме проти неї.

- Зі змінами в керівництві сімферопольців, зокрема призначення нового генерального директора, мабуть, насущні проблеми відійдуть у минуле…

- Від Олександра Бойцана не треба чекати покращень у спортивній частині функціонування клубу. Він не зобов’язаний поліпшувати турнірні показники команди та покращувати її гру. Найбільша проблема всіх наших клубів це те, що всі – кому треба й не треба – лізуть удосконалювати спортивну частину діяльності. Цим повинні займатися профільні фахівці, тобто тренери. Олександр Бойцан повинен забезпечувати технічну частину роботи для команди – завідувати клубним господарством. Головне, що коли він працював на попередній адміністративній роботі, то зарекомендував себе як хороший фахівець.

- Не виключаєте можливість співпраці з «Таврією» вже за нового керівництва?

- А чому б і ні? Із засновниками клубу я продовжую співпрацю. Врахочуючи те, що в команді залишається троє-четверо моїх футболістів, хочеш-не хочеш, а мусиш співпрацювати з цим клубом (сміється).

- Як гадаєте, чи не екстраполюється на футбольний колектив негатив од нових подій? Маю на увазі те, що прем’єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявив, що передасть до правоохоронних органів матеріали з приводу фінансових проблем «Таврії»?

- На футболістів це точно не тиснутиме. А ось те. що пан Могильов це питання порушив, - добре. Давно потрібно було таке зробити (хоча першим, хто заговорив, був я). Нарешті «Таврію» це хоч трохи освіжило.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
21 ноября