Ніколай Костов: "Лукас образив мене і всю команду"

Ніколай Костов: "Лукас образив мене і всю команду"

116
Ніколай Костов: "Лукас образив мене і всю команду"

Іспанський форвард «зелено-білих» не полетів на треті збори в Туреччину. Про причини, що призвели до цього, розповів головний тренер команди Ніколай Костов.

– На жаль, Лукас не відданий нашому клубу і нашій команді. Коли я прийшов в «Карпати», Лукас був, даруйте, ніяким. Я говорю про це прямо. Тренерський штаб витратив багато енергії для того, щоб збагатити його тактичні навики, щоб переробити його у командного гравця. Він грав на себе, але командним гравцем він не був. Нам це вдалося. Він виправився, як і команда, яка почала добре грати. Так, Лукас забив вісім голів. Він їх забив, бо завершував зусилля усієї команди, бо він був найближче до воріт, або у найзручнішій позиції. Однак, коли команда відпочивала під час відпустки, Лукас через своїх агентів почав шукати інші варіанти продовження кар’єри. І він абсолютно не звертав уваги на ті умови, що їх ми йому пропонували.

Юрген Клопп колись сказав, вибачте за пряму цитату: «Я ніколи не візьму в команду гівнюка, навіть якщо він буде геніально буцати м’яча». Для вас, як тренера, що важливіше – майстерність, клас гравця, чи його людські якості і вміння гідно поводитися у колективі?

– Я не вважаю, що Лукас – гівнюк. Однак своєю поведінкою він ображає мене особисто і всю команду. Якщо хтось хоче піти в кращий чи сильніший клуб, отже ми робимо висновок, що наша команда погана для його розвитку. Треба розуміти, що Лукас – непростий чоловік. Так, він непоганий гравець, але я не хочу, щоб команда від нього була залежною. Я не хочу судити його. Однак така поведінка є неприємною для всієї команди.

– Під час осінньої частини сезону у вас були проблеми із Лукасом?

– Звісно, були. Лукас – специфічна людина. І він неодноразово поводив себе непрофесійно.

– Що необхідно зробити Лукасу, аби змусити вас змінити ставлення до себе? Чи це питання для вас вже остаточно закрите?

– Керівники клубу роблять все, щоб Лукас залишився в команді. Щодня. Однак кожен день віддаляє Лукаса від мене. Якщо він повернеться, я не знаю, яким буде моє ставлення до нього. Він не той, від кого залежить наша гра – він завершує зусилля всієї команди. Якщо він виправиться, вибачиться перед всією командою, тоді я... (пауза) подумаю. Але не знаю чи зможу пробачити його за те, що вже відбулось.

– «Карпати» внаслідок цієі неприємноі ситуаціі втрачають свого найкращого бомбардира. Наскільки негативно вплине відсутність Лукаса на ваші тренерські плани у побудові командної гри?

– «Карпати», як і кожна команда в світі, може обійтися без Лукаса чи без Костова. Без будь-якого гравця, і без будь-якого тренера. Гравець має жертвувати собою заради команди, а не думати, що сидить над нею. Так само і тренер. Чесно зізнаюся, що мені дуже неприємно це говорити, я злий. Але в цій ситуації треба бути відвертим і щиро говорити те, що думаю.

– Ви розраховуєте на придбання нового футболіста на позицію правого вінгера, чи бачите ресурс гідної заміни серед гравців, що уже є в команді?

– Ми обмірковуємо цю ситуацію. У нас є багато талантів в школі. Навіть зараз, за два дні, приємне враження справляє Тарас Завійський, якого ми взяли з юніорської команди. Будемо шукати гравця, який замінить Лукаса. Звісно, на правому фланзі атаки гратиме інша людина. І наші фанати будуть йому аплодувати, тому що він гратиме душевно і віддаватиме усі сили команді.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 9
 • Здається. Лукаса на полі ми більше не побачимо. А якщо це й станеться, то - лічені рази...

  0+ 0- 0
  +-
  Serge
 • Ну , так подыскать ему что-то и продать.На нет и суда нет.

  0+ 0- 0
  +-
  Tor-S
 • Не дарма кажуть, що на футбольному полі видно моральні якості і характер людини, які притаманні їй і в реальному житті. Було досить часу, щоб розібратись, хто такий Лукас. По-моєму, Костов вірно перелічив всі його недоліки.

  Незважаючи на забиті Лукасом голи і неабияку користь, що він приніс команді, іспанець все одно виглядав в нас чужим. І я, наприклад, зовсім не був би проти, коли б його цивілізовано продали і спробували знайти когось на його місце. Тим паче, що розпродувався Арсенал, а Карпати тільки очі пучили замість спробувати хоч когось купити. Щоправда, далеко не кожен футболіст, який реально шукає нову команду, а не микається у якості вільного агента, захоче їхати у Львів.

  А тепер Димінський вчергове підтверджує реноме Карпат як команди, котра в стосунку до гравців поводить себе так, наче часи кріпацтва ще не минули. Дубль, позбавлення ігрової практики, а при можливості і зарплати - такі от методи в разі незгоди на підписання нового контракту. Скільки вже було таких прикладів і жоден з них не приніс ППД користі і не змусив його зробити хоч елементарні висновки. У випадку почесного президента успішна кар"єра поєднується з волюнтаризмом і відсутністю гнучкості. Окрім роздратування, то нічого не викликає.

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Агент намутив воду.Потрібно було займатись трансфером ще листопаді-грудні,а не під завершення трансферного періоду.

  0+ 0- 0
  +-
 • Бред сивой кобылы. Интересно, Костова заставили дать такое вью, или он на самом деле так думает? Особенно порадовало "Якщо хтось хоче піти в кращий чи сильніший клуб, отже ми робимо висновок, що наша команда погана для його розвитку." Это просто бомба! Все приезжие легионеры должны просто мечтать играть в Карпатах до конца своей карьеры ))))))) Маразм крепчал.

  0+ 0- 0
  +-
  D4
 • Ответ на сообщение D4 -

  Бред сивой кобылы. Интересно, Костова заставили дать такое вью, или он на самом деле так думает? Особенно порадовало "Якщо хтось хоче піти в кращий чи сильніший клуб, отже ми робимо висновок, що наша команда погана для його розвитку." Это просто бомба! Все приезжие легионеры должны просто мечтать играть в Карпатах до конца своей карьеры ))))))) Маразм крепчал.

  Ти мабуть краще володієш інформацією чим головний тренер?Цікаво почути.

  0+ 0- 0
  +-
 • Невже інтелігент Костов так висловився?

  значить той лукас перес дійсно дістав його

  хоча всюди є свої проблеми

  дивно що слово ненадали капітану команди- ветеранам

  тому ж Худобяку....

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • давним давно всім відомо, що в Дима гравці як раби... недарма Паньків не захотів переходити в фк Дим.

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Да прямо не верится, что это действительно Костов такой ерунды наговорил о_О Я считал его более независимым тренером.

  0+ 0- 0
  +-
  VitoFirst
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров