Микола Павлов: "Я в усьому виступаю за стабільність"

Микола Павлов: "Я в усьому виступаю за стабільність"

129
Микола Павлов: "Я в усьому виступаю за стабільність"

Наставник маріупольців Микола Павлов, як завжди, перебуває в доброму гуморі й не змінює принципам.

— Миколо Петровичу, прос­тий перегляд таблиці переходів ПЛ показує, що «Іллічівець», на пару з «Таврією», є одним із «найспокійніших» клубів. Із кримчанами все зрозуміло, а як поясните відсутність селекційної активності у вашому випадку?

— Я в усьому виступаю за стабільність: у селекції, загалом у роботі, методиці тренувань і дотриманні гравцями своєї ваги… Цієї зими нас залишили троє футболістів: Кожанов, який просто не прижився, не потрапляв до основи, а тепер поїхав до тренера, якого добре знає, з яким йому комфортно працювати; Гречишкін та Іщенко, вважаю, пішли на заслужене підвищення — факт їхнього переходу в «Шахтар» робить честь нашому клубу. Прийшли до нас також троє виконавців: Полянський, який багато не грав через травму, тож ніби протягуємо йому руку допомоги, сподіваючись од нього взаємності; Ордець — молодий хлопчина, родом із Волновахи, міста, розташованого поблизу Маріуполя; молодий (1993 р. н.) грузин Джегереная, котрого беремо в піврічну оренду з правом подальшого викупу… А більшого нам не треба.

— Однак зазвичай від наших тренерів доводиться чути інше: мовляв, незадоволений тим, підсилення потребує те…

— У мене трохи інший підхід. Пам’ятаєте, як кілька років тому «Дніпро» після першого кола йшов на третьому місці, взимку змінив третину складу й у підсумку ледь у зоні єврокубків утримався? Можу навести багато подібних випадків. Іще одне: якщо слідкуєте за моєю працею, мали би помітити, що в мене практично не буває так, аби футболіст перебував на перегляді, бо, запрошуючи людину, вже знаю, що вона мені потрібна.

— А чи будуть запрошення таких «перевірених» уже найближчими тижнями? До відновлення чемпіонату небагато залишилося.

— Наразі дати однозначної відповіді не можу, проте більш імовірним є те, що саме з наявними виконавцями, з тими, які летять у Туреччину, діятимемо навесні.

— Про Туреччину: чим цей збір од інших відрізнятиметься? Підозрюю, всяких «царських троп» уже не буде?

— Не буде. А особливість у тому, що лише тепер мої підопічні гратимуть у спарингах по 90 хвилин: досі ніхто з них навіть цілого тайму не проводив. Якщо на перших виїздах наша основна й молодіжна команди були, по суті, єдиним цілим, то тепер молодь, хоч і летить із нами (делегація нараховує майже 70 осіб), але тренуватиметься окремо, як і ми. Відтепер склад «Іллічівця» матиме «приземленіший» характер.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров