"Таврія": What is going on?

"Таврія": What is going on?

178
"Таврія": What is going on?
Фото - faeri.ru

«Український футбол» намагається осягнути, що ж переживає нині найперший чемпіон України

КРОК 1-й: огляд вістей із Криму

Монотонний плин загнивання сімферопольського клубу за останній тиждень прояснів двічі. Спочатку президент СК Сергій Куніцин запевнив, що найгірші часи таврійців уже позаду, а Дмитро Фірташ, якого вважали власником кримчан, є лише їхнім міноритарним акціонером. Відтак підопічний Куніцина — генеральний директор сімферопольців Юрій Васюков — в інтерв’ю місцевій газеті… наговорив такого, в чому вкрай складно розібратися. Отже: «/…/Гендиректор сімферопольської «Таврії» Ю. Васюков стверджує, що на порядку денному стоїть продаж кримського клубу. Питання вирішується, шукаємо найбільш перспективного інвестора, такий аукціон. Є пропозиції з Росії, дві людини з Європи цікавилися. У Росії інтерес проявляв бізнесмен Прохоров, від нього телефонували. З Європи, як телефонували, відразу знайшлася купа посередників, які просто хочуть заробити грошей. Однак загалом усі питання адресуйте Куніцину/…/».

КРОК 2-й: дзвінок Куніцину

Як і останні півтора місяця, телефон Сергія Володимировича вимкнено, а його прес-служба всі спроби зв’язатись із шефом ігнорує. Мабуть, то пан Куніцин кинув усі сили на порятунок футболу в Криму, відтак у нього немає часу на коментарі.

КРОК 3-й: розмова з місцевим експертом

Експерт, за традицією, забажав бути неназваним. Зазначив він таке: по-перше, Дмитро Фірташ був і залишається основним інвестором СК; по-друге, той недавно особисто пообіцяв наставнику команди та генеральному директору клубу виділення певної суми для покращення стану справ у «Таврії». Єдине тільки не уточнив — коли той «транш» дійде до адресата.

КРОК 4-й: огляд вістей із Криму-2

Прославлений кримський журналіст Гаррінальд Немировський у статті в газеті «Крымская правда» жорстко пройшовся по постаті чинного керманича СК «Таврія» (подаємо мовою оригіналу): «/…/наставник симферопольцев Олег Лужный взял ответственность на себя за судьбу команды: он прилетел в Киев для встречи со спонсором клуба. Спонсор пообещал выделить средства на проведение учебно-тренировочного сбора в Анталье, на котором симферопольцы собираются сыграть три контрольных поединка. Читатели понимают, что когда деньги поступят в клуб, команда улетит в Турцию, чтобы к концу месяца возвратиться в столицу Крыма и 3 марта в рамках чемпионата страны сразиться с львовскими «Карпатами».

Как только было принято решение помочь клубу подготовиться к продол­жению чемпионата, сразу же перед журналистами «нарисовался» хранивший молчание поч­ти два месяца президент «Таврии» Сергей Куницын и дал понять, что это — в основном его заслуга. Однако подчеркнём, что если бы не забота о судьбах коллектива Олега Лужного и почётного президента клуба Анатолия Могилёва, дело вряд ли сдвинулось бы с мёртвой точки.

Президент не забыл рассказать о том, что какие-то опытные юристы-международники постараются «обуздать» ребят из Лозанны и откроют трансферное окно перед «Таврией». Только когда? Но признаемся, что перестали верить господину Куницыну. Конечно, не отрицая и не забывая того, что он сделал для благополучия «Таврии». Сейчас, став народным депутатом Украины от партии «УДАР», он, естественно, обязан большую часть своего времени уделять работе в парламенте, и ему будет всё труднее и труднее руководить клубом премьер-лиги, который переживает ныне самые чёрные времена в своей более чем пятидесятилетней истории. Да и нелегко будет возглавлять Республиканскую федерацию футбола Крыма, которая за последние несколько лет растеряла многое из того полезного, чего добилась под руководством Сергея Владимировича в первые годы его президентства. Тем более что при нынешних суровых требованиях к народному депутату на нескольких креслах не усидишь. Надо выбирать, где больше пользы принесёшь людям, отдавшим за тебя голоса/…/».

КРОК 5-й: слова Могильова

У вівторок агентство «Інтерфакс-Україна» розповсюдило текст інтерв’ю з кримським прем’єром і почесним президентом СК «Таврія» Анатолієм Могильовим, яке ще більше заплутало ситуацію, водночас спростувавши недавні слова пана Куніцина: «/…/Минулого тижня я мав розмову з Дмитром Фірташем, і він з подивом дізнався про фінансові проблеми «Таврії». Після цього я розмовляв із головним тренером Олегом Лужним, і він говорить, що десь на ланцюжку від клубу до структур Фірташа фінансовий потік почав розчинятися. У ході розмови з Фірташем той запевнив, що всі фінанси точно пішли на забезпечення футбольного клубу. Тому я думаю, вони там проводитимуть внутрішнє розслідування, і я б не хотів доручати це ще й правоохоронним органам. Хоча, якщо ситуація так продовжуватиметься й далі, то, звичайно, під контролем ми її триматимемо, і коли будуть якісь збої, займатимемося ними. Дмитро Фірташ мене запевнив у тому, що фінансових проблем немає і він повністю забезпечить фінансування команди. Це — головне. А Олег Лужний готовий проводити підготовку футболістів у повному обсязі для досягнення поставлених цілей. І лише тепер моментально знайшлися всі інші розпорядники клубу, які тепер народні депутати (натяк на президента «Таврії» Сергія Куніцина. — В. Б.)/…/».

КРОК 6-й: очікування поїздки

Компетентні люди повідомили нам, що про розвиток ситуації у клубі найперше треба робити висновок із однієї події: полетить «Таврія» на турецький збір чи ні? Про те, що обстановка в Криму надскладна, свідчить бодай такий факт: на офіційному сайті сімферопольців щодо дат вильоту ще в середу не було й слова, а на неофіційній веб-сторінці значилося — або 13-го, або 14-го числа. Це при тому, що подібні речі плануються за кілька місяців наперед.

Відтак тепер ви самотужки можете зробити висновок, наскільки «пацієнт» мертвий…

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров