"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців

153
"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців

Вже традиційно, після проведеного матчу, зранку футболісти збираються на тренування. Як правило, такі післяматчеві заняття не бувають надто виснажливими. Перед початком Ніколай Костов згадав поразку від «Марібора». Він досить коротко проаналізував матч, кількох гравців відзначив, кількох покритикував. Загалом Тренер наголосив на тому, що без командної дисципліни перемогти можна лише випадково. Детальний розбір матчу буде проведено згодом.

Незважаючи на досить невеселий загальний настрій, свої привітання отримав Неделчо Матушев – помічник Ніколая Костова, який відзначав 51-ий день народження. Тож після усіх обговорень команда приступила до тренування. Ті, хто проти «Марібора» грав більше часу, займалися в одній групі. Вони розіграли кілька партій в футбольний волейбол, після чого перейшли в розпорядження тренера з фізпідготовки Мартіна Магістера.

Воротарі – Мисак, Богатінов та Лазарський звично працювали під керівництвом Олега Венчака, який змушував діставати м’ячі з дев’яток. Згодом вони зайняли місця у воротах вже безпосередньо на полі. Група гравців, у яких ігрового часу було менше, поділилася на дві команди по сім гравців і провели результативний міні-футбольний матч «на інтерес». Спершу «червоні», за рахунок голів Худоб’яка, Штіліча та дублю Завійського, вигравали в «синіх», але ті змогли перебудуватися і у підсумку перемогли 7:6. Голи забивали Голодюк, Гладкий, Озарків, Пластун і Балажіц. Відповідно до передматчевої угоди, переможені змушені були дотягнути на своїх плечах переможців.

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 1

Вже після тренування команда пообідала і пішла відпочивати. Вечірнього тренування заплановано не було, тож футболісти присвятили решту дня сну. А ввечері гравці та тренери вітали Неделчо Матушева вже більш офіційно. Турецькі кухарі знову приготували торт у вигляді футбольного поля, а винуватець свята швидко задув усі свічки. До речі, цей торт кардинально відрізнявся від інших солодких частунків, запропонованих рестораном готелю. Зважаючи на день Валентина усі десерти були приготовані у формі серця.

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 2

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 3

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 4

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 5

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 6

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 7

"Карпати": переможені тягнуть на плечах переможців - изображение 8

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров