FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Самсон Годвін: "Не цікаво більше грати у футбол"
^

Самсон Годвін: "Не цікаво більше грати у футбол"

1582
Самсон Годвін: "Не цікаво більше грати у футбол"
Фото - telegraf.by

Нігерійський півзахисник "Карпат" зіграв за львівську команду більше двохсот матчів. Наразі це абсолютний рекорд серед усіх легіонерів "зелено-білих" за всю історію.

Нещодавнє рішення Самсона Годвіна завершити кар’єру футболіста здивувало вболівальників не лише у Львові.

- Самсоне, як так сталося, що ти вирішив закінчити кар’єру футболіста?

- Це рішення було дуже складним. Я так довго грав у професійний футбол і зараз було дуже нелегко сказати собі: "Все, я закінчую". Є відчуття, що це час зупинитися. Колись футбол для мене був цікавим. Тепер ситуація змінилася. Я знаю, це погано, але зараз вже не маю тих відчуттів - коли ти виходиш на поле, граєш, ідеш у підкати. Як я був молодим, все було по-інакшому. Був зовсім інший дух. Зараз на зорі кар’єри я би міг поїхати в якусь іншу країну, щоб догравати свій футбольний вік, але все ж разом із сім’єю вирішив залишитися у Львові, у "Карпатах".

- Як Олександр Севидов відреагував на цю новину?

- У понеділок я був на базі. Генеральний директор зібрав усіх гравців, тренерський штаб та персонал і сказав, що я закінчую кар’єру. Я і раніше вже казав про це хлопцям. Всі мені подякували за все, що зробив для цього клубу. Але це ще не кінець. Я все одно приходитиму на тренування до хлопців. (Посміхається.)

- 30 років - доволі юний вік для футболіста, щоб закінчувати кар’єру...

- 30 років? Так. Це досить юний вік… Просто я дуже рано почав грати у футбол. Фізично себе добре почуваю і можу й далі продовжувати кар’єру, але щось не так... Не цікаво більше.

- Що ж тоді для тебе зараз цікаво?

- "Карпати" дали мені шанс попрацювати у структурі клубу. Мені ще є чого повчитися. Тренером мені не бути. Принаймні зараз. Адже я дуже вибуховий, емоції часто беруть верх наді мною. А тренер мусить бути дипломатом. На мою думку, кар’єру коуча слід розпочинати з Академії, з підготовки дітей. А оскільки, мені важко себе контролювати, то у процесі навчання можу ненароком сказати "погані слова". Ну, а це ж діти... (Посміхається.)

- То чим ти займатимешся у "Карпатах"?

- Я хочу займатися менеджментом, бути агентом гравців, посередником між ними і клубом. Хочете - називайте мене скаутом.

- Яким регіоном ти займатимешся? Де шукатимеш талантів?

- Будь-де. Головне, щоб це були талановиті і якісні гравці. Немає значення, звідки він. З Китаю - добре, з Африки - прекрасно! Я займатимуся гравцями різних національностей. Головний критерій - їхні вміння.

- Дружина погодилася із твоїм рішенням про закінчення кар’єри?

- Я взагалі не приймаю жодних рішень без згоди дружини! Коли я переїздив у Білорусію - я з нею також радився. Потім вона мені казала: "Продовжуй далі грати у футбол". І я опинився у "Карпатах". Тепер настав час припинити, і вона зі мною погодилася.

- А коли саме ти вирішив "повісити бутси на цвях"?

- Ще в грудні. Перед Новим роком. Сказав дружині: "Все, я закінчую". А вона відповіла: "Ок!"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения