Руслан Ротань: "Хотілося б нарешті щось виграти з "Дніпром"

Руслан Ротань: "Хотілося б нарешті щось виграти з "Дніпром"

119
Руслан Ротань: "Хотілося б нарешті щось виграти з "Дніпром"
Фото - 11na11.com

Перед відльотом до Іспанії, де «Дніпро» проведе свій перший цьогоріч матч, капітан дніпропетровців Руслан Ротань розповів про свої очікування від зимових зборів.

— За моїми підрахунками, нинішня передсезонна підготовка — вже одинадцята для вас у «Дніпрі»?

— Статистику зазвичай ведете ви, журналісти, якщо згадати, що вперше з основним складом я поїхав на ізраїльські збори в 2000-му, то порахувати неважко — справді в «Дніпрі» одинадцята. Ще три зимові міжсезоння я провів з «Динамо».

— Вважається, що перший збір після відпустки — це найскладніше, що є в житті футболістів.

— Це справді так. Легких зимових зборів не буває. Всі ми розуміємо ту відповідальність, яка на нас лежить, що без підготовки, закладеної в січні-лютому, не відіграти на належному рівні весь рік. Знаю, що хлопці старалися у відпустці підтримувати свою форму. У кожного був індивідуальний графік підготовки і, я впевнений, всі його виконували. У нас попереду дуже багато важливих ігор у всіх турнірах, тому до них потрібно буде підійти добре підготовленими.

— Особисто ви відпустку як провели?

— З родиною в ОАЕ, де прекрасно відпочив після напруженої першої половини сезону, тож повен енергії й навіть якийсь спраглий до нової роботи.

— Як сприйняли в колективі новачків?

— Майже з усіма ми добре знайомі, адже це загалом наші гравці, зайвий раз представляти їх не треба, а як у них піде справа — покажуть збори. У будь-якому випадку, думаю, ці хлопці повинні посилити конкуренцію.

— Те, що «Дніпро» почне сезон, як ніколи рано, в середині лютого, якось позначається на роботі в Іспанії?

— Так. Тренери попередили: часу небагато, готуватися будемо інакше.

— Як сприйняли жеребкування Ліги Європи?

— «Базель»… В останні роки ця команда майже постійно грала в Лізі чемпіонів. Ще зовсім недавно швейцарці вибивали з групового турніру «Манчестер Юнайтед», що говорить про рівень нашого суперника. Будуть дуже непрості ігри, тим більше, вони відбудуться одразу після зборів.

— Про «Базель» часто думаєте, почавши підготовку до сезону?

— Чесно кажучи, більше голова зараз зайнята тим, як швидше відновитися і оптимальні кондиції набрати. Це зараз найважливіше. Тренери потім нам розповідатимуть про швейцарський клуб, показуватимуть ігри суперника, всі його сильні й слабкі сторони.

— Є впевненість, що дніпропетровська команда здатна на багато?

— Поза всяким сумнівом. У нас зараз підібрався хороший колектив з сильними виконавцями. Ми це продемонстрували у першій частині сезону. За майбутній місяць ще повинні додати в зіграності, до того ж, напевно, в команді з’являться нові виконавці.

Хуанде Рамос якось сказав про вас: «Радий, що в команді є футболіст, здатний майже без втрати якості зіграти на різних позиціях». Як воно, бути універсалом?

— Без особливої потреби Містер мене не смикав. Адже він знає: найбільш комфортно я почуваюся в ролі опорного хавбека. Водночас, якщо треба, завжди готовий підстрахувати.

— Які цілі ставите перед собою цьогоріч?

— Хотілося б нарешті щось виграти з «Дніпром» і пройти якомога далі в Лізі Європи. Що на ділі вийде, життя покаже. Повірте, для нас це буде незвичайний рік.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров