Назар Виздрик: "Іспанці надають перевагу інтенсивності та швидкості думки"
^

Назар Виздрик: "Іспанці надають перевагу інтенсивності та швидкості думки"

798

Захисник «Карпат» Назар Виздрик в інтерв’ю офіційному сайту клубу розповів про враження від роботи у Польщі з іспанськими спеціалістами.

- Я задоволений, що отримав можливість пройти підготовку перед новим футбольним сезоном разом з першою командою. Хочеться довести тренерам та самому собі, що маю право грати в основному складі. Я не просто так сюди приїхав, на повну викладаюсь під час кожного тренування, намагаюсь вичавити із себе абсолютно все.

Вперше доводиться працювати з іспанськими спеціалістами. Їхня методика роботи зовсім інша. Перш за все, вона відрізняється інтенсивністю, швидкістю думки. Також, у нас присутня повна концентрація на тренуваннях, що, на мою думку, є великим плюсом. Адже пізніше у грі теж буде концентрація на високому рівні. Думаю, що подібне обов’язково принесе користь команді.

У цьому місці я не вперше. Раніше приїздив до Водзіслава Шльонського на збори з командами U-19 та U-21. Хочу сказати, що поле тут справді ідеальне. Тренування та спаринги на такому газоні проходять з подвійним задоволенням.

У недавньому поєдинку з польським «Заглембе» мав можливість вийти на поле та допомогти команді одержати чергову перемогу. Отримав велике задоволення від гри, так само як і мої партнери. Ми виконали те, що вимагали від нас тренери. Команді подобається грати першим номером та на високих швидкостях. Вважаю, це тільки початок, «Карпати» й надалі прогресуватимуть, - розповів Назар Виздрик.

Читайте также: Дмитро Кльоц: "Збори з Серхіо Наварро проходять дуже цікаво"

Нагадаємо, що наступний спарринг «Карпати» планують провести 5 липня з ГКС «Катовіце» (Польща).

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме