Дмитро Кльоц: "Збори з Серхіо Наварро проходять дуже цікаво"
^

Дмитро Кльоц: "Збори з Серхіо Наварро проходять дуже цікаво"

729

Дмитро Кльоц: "Збори з Серхіо Наварро проходять дуже цікаво"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Півзахисник «Карпат» Дмитро Кльоц розпоповів про підготовку до нового сезону та про вимоги головного тренера львівського клубу – Серхіо Наварро.

У кожного тренера свій підхід до гри та тренувального процесу. Незважаючи на високу інтенсивність підготовки з Серхіо Наварро, збори проходять дуже цікаво. Хлопцям подобається, поле всі покидають завжди з усмішкою на обличчі.

Незалежно від рівня команди, кожен спаринг на передсезонних зборах є важким. Хлопці викладаються на повну під час тренувань, а тому грати доводиться на фоні втоми.

Вважаю, досить непоганий матч вийшов, хороший суперник, ми гідно провели цей спаринг. Порівнюючи поєдинок проти «Заґлємбе» із першою грою на зборах, то різниця вже значно відчутна. Команда діє більш впевнено, приймаємо правильні тактичні рішення, прогрес помітний і в обороні, і в атаці – все те, що вимагає від нас головний тренер. Збільшується швидкість проведення атак та потроху вимальовується картинка гри команди, - – розповів Кльоц офыційному сайту «Карпат».

Нагадаємо, що з літа цього року у львівського клубу новий головний тренер - іспанський фахівець Серхіо Наварро. Іспанець вже став активно міняти склад команди. Частина гравців не стала в нагоді Наварро і вони покинули або скоро покинуть клуб. А на заміну їм запросили новачків.

Читайте также: Офіційно: Дмитро Кльоц продовжив контракт з "Карпатами"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме