Офіційно: Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула - гравці "Олександрії"
^

Офіційно: Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула - гравці "Олександрії"

1083

Офіційно: Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула - гравці "Олександрії"
https://fco.com.ua

Сьогодні, 20-го червня, в Будинку футболу ФК «Олександрія» Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула підписали контракти з командою. Відразу після після підписання угод, гравці дали коментарі клубній прес-службі.

Про зацікавленість мною дізнався від спортивного директора ФК «Олександрія» Вадима Ярового. Так як він сам з Кропивницького, тому не було проблем зустрітися особисто і проговорити всі деталі співпраці. Він зазначив, що є зацікавленість з боку головного тренера. Після пропозиції від «Олександрії», навіть, не розглядав інші варіанти, - каже Артем Щедрий

До мене зателефонував спортивний директор ФК «Олександрія» Вадим Яровий і ми домовилися про зустріч, під час якої обговорили умови співпраці. Мені поступали пропозиції, як від українських клубів, так із закордону. Але я вибрав «Олександрію». Я вважаю, що для мене це крок вперед. Попереду Ліга Європи. «Городяни» - досить перспективна команда, і як на мене, саме тут я зможу рости, як футболіст. Конкуренції не боюся, адже за рахунок цього буду рости як сам, так і мої колеги. Буду працювати над собою та намагатися приносити максимум користі команді, передає слова Артема Сітало прес-служба «Олександрії».

Були різні пропозиції для продовження кар’єри, як від українських клубів, так із закордону. Але після зустрічі з головним тренером «Олександрії» Володимиром Шараном, в мене не було сумнівів. Він мене запевнив, що я потрібен команді. Тому відразу прийняв остаточне рішення підписати контракт, - розповів Андрій Бацула.

Нагадаємо, що сьогодні стало офіційно відомо про те, що 29-річний захисник Сергій Сімінін покинув клуб. Тренерський штаб вирішив не подовжувати угоду з досвідченим футболістом.

Читайте также: Максим Березкин: "Уход Бацулы - упущение тренерского штаба и руководства"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме