Юрій Дячук-Ставицький: "Готові зіграти з "Маріуполем" два матчі на нейтральному полі"
^

Юрій Дячук-Ставицький: "Готові зіграти з "Маріуполем" два матчі на нейтральному полі"

719

Юрій Дячук-Ставицький: "Готові зіграти з "Маріуполем" два матчі на нейтральному полі"
Фото - FootBoom.com

Генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький розповів про те, що львівська команда не хоче їздити на ігри в Маріуполь і просить федерацію футболи України знайти такі варіанти, щоб всі були задоволені. Дячук-Ставицький вважає, що можуть бути провокації через те, що команда з західної України буде грати в Маріуполі.

Жодних категоричних відмов ні ми, ні "Динамо" не висловлювали, але... Ситуація в Маріуполі непроста - там декілька кілометрів до бойових дій. Так, їхній футбольний клуб гарантує нам безпеку, але що таке клуб, коли поруч війна. Це влада повинна гарантувати безпеку.

Тому ми попросили федерацію пропрацювати це питання, особливо це стосується таких регіонів як Львів і Київ. Все таки ставлення до західняків там неоднозначне. А якщо наші уболівальники захочуть туди їхати? Та вони в Луцьк їдуть і то ми маємо проблеми. А тут в Маріуполь приїхали "хлопці з Бандерштадту". Можливі провокації. Ми не хочемо ризикувати ні нашими футболістами, ні уболівальниками. "Динамо" підтримало цю позицію.

Ми готові зіграти з "Маріуполем" два матчі на нейтральному полі. Тобто на свою домашню гру ми можемо поїхати куди вони скажуть, лише не в Маріуполь. Це не проблема. Це лише один з варіантів. Нехай федерація пропрацює інші і ми знайдемо спільну точку зору, - розповів "Plussport" генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький.

Нагадаємо, що "Карпати" та "Динамо" відмовились їхати до Маріуполя у зв'язку з тим, що ніхто не може їм гарантувати безпеку і вважають, що саме з їх командами можуть статися неприємні інциденти.

Читайте также: Юрій Дячук-Ставицький: "Карпати" шукають гравців атакувального амплуа"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме