Віталій Кварцяний: "З нашими футболістами роботи непочатий край"
^

Віталій Кварцяний: "З нашими футболістами роботи непочатий край"

882

Віталій Кварцяний: "З нашими футболістами роботи непочатий край"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував поєдинок з «Дніпром» (0:1).

«Судячи з розвитку подій на полі, гра була до голу. Так і сталося: Дніпро нас у першому таймі кваліфіковано перегравав. Ми готувалися грати зовсім другою схемою, але через деяких футболістів довелося перебудовуватися десь з 15-ї хвилини першого тайму, бо зрозумів, що ми так гру завалимо. Сьогодні більшість футболістів не виконали те, що ми їм пропонували. У Львові деякі футболісти намагалися виконувати поставлені дії тактичні та індивідуальні.

Ми готувалися до «Дніпра» дуже добре. Я думаю, що ми могли зіграти більш вдало, якби більшість гравців не випали з гри. Ми, напевно, знаходимо останні зусилля, щоб змусити їх грати. Потім гра вирівнялась, був відрізок в першому таймі коли ми мали перевагу, хоч перевага гостей була у відсотках 35 на 65. У другому тамі була наша перевага. «Дніпро» грав на контратаках і, що не властиво для них, за рахунок довгих та сильних передач від півзахисників. Вони за ними не встигали і не мали логічного завершення. Ми мали більше моментів ігрових, але мала місце нерозторопність Петрова, Мемешева, Тетеренка, Чепелюка. Також захисники, які підключались до атак, діяли без думки. Добре грав сьогодні Герасимюк.

Дніпро можна привітати з перемогою. Якщо брати кваліфікацію - вона була трохи вища у суперника. Тренер вже з ними довгий час працює, вигравав Чемпіонат України серед дублерів, хлопці притерті і, відповідно, їх кваліфікація більш цікава.

З нашими футболістами роботи непочатий край - індивідуальна скованість, замкнутість… Небажання проявити себе постійно присутнє - як під час тренувань, так і в грі. Доки ми не позбудемося цього комплексу, важко говорити про якусь серйозну особистість, яка виросте з цих футболістів…», - передає слова Кварцяного офіційний сайт «Волині».

Читайте также: Віталій Кварцяний: "Маю претензії до кількох футболістів"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме