Сергій Сімінін: "Віримо, що можемо відібрати очки у "Шахтаря"
^

Сергій Сімінін: "Віримо, що можемо відібрати очки у "Шахтаря"

825

Сергій Сімінін: "Віримо, що можемо відібрати очки у "Шахтаря"

Сергій Сімінін лише взимку 2017 року перейшов до лав «Олександрії». Але досвідчений захисник одразу заграв у команді і вже встиг зіграти у 5 поєдинках. Сергій розповів чому команда тривалий час не могла виграти.

На всі зустрічі виходили з метою брати очки. Просто у кожного клубу бувають непрості періоди, коли не все виходить. От і ми такий пережили. Ніякої кризи нема і не було. Я вже неодноразово говорив: у нас є конкретна мета — зайняти єврокубкове місце. Ми реально дивимося на речі.

Ми не проти дворових команд граємо. У нас сильний чемпіонат із сильними клубами, всі вміють грати, оборонятись, атакувати. Хочеться радувати публіку, але тут самого «хочеться» замало. Нашим суперникам теж багато чого хочеться.

Чи плануємо брати очки в матчі із «Шахтерем»? Ми, повторюю, на кожну зустріч їдемо не для того, щоби програти. Точно можу сказати, будемо битися за результат, але пам’ятаємо, наскільки сильний у нас опонент. «Розбираємо» донеччан і віримо, що можемо відібрати у них очки, - передає слова Сімініна офіційний сайт УПЛ.

Нагадаємо, що «Олександрія» в рамках 27-го тура Ліги Парі-матч зустрінеться з донецьким «Шахтарем». Це буде вже третя зустріч цих команд в Лізі Парі-матч в цьому сезоні. Перші два матчі завершилися перемогою донеччан. Також команди зустрілися в матчі кубку України, але і там переміг «Шахтар» з рахунком 2:1.

Читайте также: Второй этап Лиги Пари-Матч: "Черноморец" выходит в лидеры первой группы

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме