Комітет ФФУ з атестації викличе на килим представників чотирьох клубів
^

Комітет ФФУ з атестації викличе на килим представників чотирьох клубів

1169
Комітет ФФУ з атестації викличе на килим представників чотирьох клубів
Фото - prosport-ru.tsn.ua

27 квітня у Будинку футболу, під головуванням Віктора Безсмертного, відбулося засідання комітету ФФУ з атестації футбольних клубів у порядку денному якого розглядалось питання про відповідність клубів Прем'єр-ліги України вимогам системи атестації та ліцензуванню, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Відзначимо, що виконання клубами мінімальних вимог дає право участі у національних змаганнях ОПФКУ «Прем'єр-ліга» та клубних турнірах УЄФА сезону 2017/2018 рр.

Засідання Комітету відвідали перші віце-президенти ФФУ Вадим Костюченко та Олександр Бандурко, які разом з членами комітету заслухали інформацію про виконання клубами Прем'єр-ліги критеріїв Регламенту з атестації та Регламенту УЄФА з ліцензування клубів і фінансового «фейр-плей».

Члени Комітету в ході ретельного обговорення висловили низку суттєвих зауважень, в тому числі прийняли рішення надати строк для виправлення недоліків, а також ухвалили пропозицію стосовно особистого запрошення керівників футбольних клубів («Волинь» м. Луцьк, «Дніпро» м. Дніпро, «Зірка» м. Кропивницький та «Карпати» м. Львів) на наступне засідання комітету, яке відбудеться 11 травня 2017 р. у Будинку футболу.

Читайте также: Владимир Шаран: "Александрия" поддерживает текущий формат чемпионата
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме