"Динамо" - "Шахтар": оцінка суддівства від Мирослава Ступара
^

"Динамо" - "Шахтар": оцінка суддівства від Мирослава Ступара

2890

"Динамо" - "Шахтар": оцінка суддівства від Мирослава Ступара
Фото - Виктора Перегянка

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар по гарячим слідам прокоментував для FootBoom роботу суддівської бригади на чолі з Костянтином Трухановим, яка працювала на поєдинку 26-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» - «Шахтар» (0:1)

Перший матч топ-команд для Труханова вдався. До цього часу він не судив такі зустрічі, хоча йому вже 41 рік і він являється досвідченим арбітром. У всіх моментах які виникали у поєдинку «Динамо» - «Шахтар» він розібрався, оскільки сам колись був професійним гравцем. Костянтин Труханов прекрасно розуміє футбол, тому давав обом командам грати і не поспішав давати попередження. А ті картки, що він пред’явив – були заслужені. Так, було досить багато боротьби, як це і повинно бути у справжньому дербі. Гра була динамічною і не завжди можна було угледіти порушення. Ми бачили, що було декілька зіткнень, коли гравці отримували травми. Кадар вибув із гри через те, що у єдиноборстві із Срною, хорват рукою в’їхав йому в обличчя, сам того не хотівши. Я б не сказав, що це було зроблено навмисно. Якби інші арбітри працювали так, як відсудив сьогодні Костянтин Труханов, то було б набагато цікавіше і менше було б розмов.

В останній час Гармаш вів себе достатньо коректно, після поєдинку дворічної давнини із «Шахтарем», але сьогодні його переповнювали емоції. Денис знову себе поводив як «минулий Гармаш». В результаті чого і був замінений. Голи які забивало «Динамо» на 3-й і на 65-й хвилині… Спочатку Ярмоленко штовхнув у спину опонента, а в іншому епізоді був офсайд. Тобто, підсумовуючи можна сказати, що асистенти, і головний арбітр матчу Костянтин Труханов відпрацювали добре.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме