Адерінсола Есеола: "Кучук побудував дуже хорошу команду"
^

Адерінсола Есеола: "Кучук побудував дуже хорошу команду"

991
Адерінсола Есеола: "Кучук побудував дуже хорошу команду"

Нападник кропивницької «Зірки» Адерінсола Есеола, в інтерв’ю клубній прес-службі, дає оцінку поєдинку з «Волинню», згадує свій нереалізований момент, а також ділиться очікуваннями від майбутнього поєдинку зі «Сталлю».

- Деріне, який настрій у команди?

- Не дуже. Уся команда розчарована поразкою в Луцьку. Відчуття, звісно ж, негативні. Ми програли справедливо, тут немає що казати.

- Як ти вважаєш, чому «Зірка» поступилась?

- Ми не реалізували свої моменти, один із яких не використав я. Лучани ж мали одну нагоду і скористалися нею. Ми нібито налаштовувалися на поєдинок, розібрали гру суперника, але втілити задумане на полі не змогли.

- Пригадай свій нереалізований шанс.

- Так, постійно прокручую в голові цей момент. Мабуть, прийняв неправильне рішення. Хоча цілився у ворота, пробивав уже по порожній цілі в один дотик. Хотів зіграти як краще, а вийшло все з точністю до навпаки.

- Чому тобі ніяк не вдається відзначитись у футболці кропивничан?

- Не знаю, відверто кажучи. Мабуть, все ж, через невелику кількість моментів, що я створюю та маю. Уже дійсно хочеться якнайшвидше відкрити лік забитим м’ячам у «Зірці».

- Можливо, ти ще не зовсім адаптувався до Прем’єр-ліги?

- Та я б не сказав, що рівень першої ліги аж настільки відрізняється від елітного дивізіону. Не вистачає якоїсь холоднокровності чи фарту, тому й ніяк не можу забити.

Читайте также: Василий Кардаш: "Днепр" и "Волынь" рано хоронить живьем"

- Як оцінюєш наступного суперника – кам’янську «Сталь»?

- Знаю багатьох гравців цієї команди, як і тренера. Видно, що Леонід Кучук зараз побудував дуже хорошу команду з гострим нападом і надійними захисниками. Буде складний поєдинок у Дніпрі, зрештою, як і всі інші. Мені буде дуже цікаво зіграти проти кам’янців. Тим паче, що в матчі другого кола я участі не брав. Тоді ми поступилися 0:3 й тепер бажаємо взяти реванш. Та й крім того, нам потрібно реабілітовуватися перед своїми вболівальниками за поразку в Луцьку.

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме