Дмитро Михайленко: "Вперше ми забили чотири голи й не здобули перемогу"
^

Дмитро Михайленко: "Вперше ми забили чотири голи й не здобули перемогу"

1256
Дмитро Михайленко: "Вперше ми забили чотири голи й не здобули перемогу"
Фото - Виктора Перегняка

В.о. головного тренера «Дніпра» Дмитро Михайленко прокоментував нічийний результат своєї команди в матчі 24-го туру Ліги Парі-Матч проти «Карпат» (2:2).

– Думаю, гра повинна була сподобатись всім, особливо її другий тайм. Мали багато моментів та забитих м’ячів, відзначу хороший темп матчу. У моїй практиці вперше, коли ми забили чотири голи й не здобули перемогу, але це футбол. З «Карпатами» на їхньому домашньому стадіоні всім важко грати. Ми поставили львів’ян у тяжке становище та могли перемагати. Емоції від гри більше позитивні.

– Звідки у вашої команди знаходиться мотивація, на днях клуб знову позбавили кількох очків?

– Нам потрібно набирати очки, щоб було що знімати (усміхається). Мотивація для будь-якого футболіста – виходити на поле, це суть кожного спортсмена, футболіста. Незалежно від того чи знімають очки, ми повинні боротись та бути чесними перед вболівальниками, тренерами, самими собою. На щастя, проблем з мотивацією у наших гравців немає.

– Довбик – герой матчу, а можете виокремити когось іншого? Можливо Сватка...

– Виділив би цілу команду. Луньов, Нагієв провели чудовий другий тайм. Два хороших удари у виконанні Артема дозволили йому стати героєм матчу.

– Що буде далі з командою, чи видніється світло в кінці тунелю?

– Питання не за адресою. Ми виконуємо те, що мусимо. Я вірю у те, що команда «Дніпро» не зникне з футбольного небосхилу.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме