У чому сила "Карпат"?
^

У чому сила "Карпат"?

1381
У чому сила "Карпат"?
ФК "Карпаты"

Ексклюзивний представник мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України представив новинку для «зелено-білих». Аби мати можливість постійно бути поруч з футбольним клубом, воду «Сила Карпат» постачатимуть ще й у скляних пляшках. Зокрема, на прес-конференції після матчу зі «Сталлю» водичка «Сила Карпат» припала до вподоби не тільки головним наставникам команд, а й журналістам.

А головне те, що саме «Сила Карпат» є необхідним щоденним джерелом мінералів та мікроелементів для гравців «зелено-білих».

«Звичайно, я рекомендую футболістам пити мінеральну негазовану воду «Сила Карпат». Вона максимально очищена від усього, що неприйнятне для організму людини. Вона містить в собі калій та магній, що покращує діяльність серцево-судинної та кісткової систем організму людини» – розповідає Андрій Крупосій, власник компанії «АВ Бізнес Груп»ексклюзивного представника мінеральної води Торгової Марки «Шаянська Вишково» на території України.

Вода «Сила Карпат» – повністю відповідає питним вимогам, а головне, є доброю для спортсменів, тобто для людей, які регулярно займаються активною діяльністю. Під час матчів і тренувань, футболісти витрачають багато рідини, яку необхідно поповнювати. Якщо вода низького рівня, то вона може зашкодити здоров’ю. «Сила Карпат» же повністю відповідає усім нормам, стандартам та вимогам. Окрім цього, вона приємна на смак» – розповідає старший лікар ФК «Карпати» Ростислав Пастушенко.

«Футболісти теж позитивно оцінили воду та полюбили за її м’який і приємний смак, а також за природні властивості, що допомагають відновлювати організм. Важливо, що цей продукт якісно запакований, а отже, зберігає усі свої властивості і допомагає повернути водний баланс в організмі у нормальне русло» – підсумував Ростислав Петрович.

У чому сила "Карпат"? - изображение 1У чому сила "Карпат"? - изображение 2У чому сила "Карпат"? - изображение 3У чому сила "Карпат"? - изображение 4

Читайте также: У "Карпат новий преміум-партнер

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме