Главная Украинские Favbet Лига Сандро Кобахідзе обраний кращим гравцем "Ворскли"
^

Сандро Кобахідзе обраний кращим гравцем "Ворскли"

1028
Сандро Кобахідзе обраний кращим гравцем "Ворскли"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Понад 500 респондентів узяли участь у опитуванні щодо визначення кращого виконавця «Ворскли» в першій частині сезону 2016/2017 років.

Від самого початку першість переходила від одного виконавця до іншого, процентні співвідношення змінювалися, і п’ять-сім ворсклян ішли рівною групою, лише на кілька сотих відсотка випереджаючи чи поступаючись своїм одноклубникам. Ближче до Нового року окреслилася чітка трійка лідерів, яка, зрештою, й окупувала п’єдестал пошани. Отож, спираючись на ваші голоси, констатуємо, що найкориснішим гравцем «біло-зелених» у першій частині чемпіонату став 29-річний хавбек Сандро Кобахідзе, за якого свої голоси віддали 25,89% опитаних. Грузин випередив у цій віртуальній гонці іншого півзахисника Павла Ребенка (15,07%) та форварда Юрія Коломойця (11,17%). До чільної п’ятірки також потрапили воротар Дмитро Непогодов і креативний гравець середньої ланки Санжар Турсунов. Обидва набрали по 8,33%. Капітан команди Володимир Чеснаков став шостим за популярністю виконавцем полтавського клубу з понад як шістьома відсотками голосів.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения