Главная Украинские Favbet Лига Тренер "Шахтаря": "Наступні 10 років "Шахтар" не матиме проблем з позицією воротаря"
^

Тренер "Шахтаря": "Наступні 10 років "Шахтар" не матиме проблем з позицією воротаря"

2159
Тренер "Шахтаря": "Наступні 10 років "Шахтар" не матиме проблем з позицією воротаря"
Фото - shakhtar.com

Тренер воротарів донецького "Шахтаря" Антоніо Феррейра розповів, що наступне десятиліття команда не матиме проблем із позицією воротаря.

"На мою думку, у світі є четверо найкращих воротарів. Всі вони грають у "Шахтарі".

Зараз П'ятову 32 роки, Антону (Каніболоцькому. - ред.) — 28. Це досвідчені голкіпери. Шеві (Микита Шевченко. - ред.) — 23. Він молодий, але має достатньо досвіду. Кудрику всього 20 років. Він ще дуже молодий. Можу сказати, що наступні 10 років "Шахтар" не матиме проблем з позицією воротаря.

Що більше воротар грає, то впевненіше почувається, краще розуміє гру команди і своїх партнерів. Гра Антона і Шеви має дрібні помилки. Вони виникають через те, що ці голкіпери мало виходять на поле. Звичайно, для цих хлопців краще більше грати, але набагато важливіше, що краще для команди.

Я працюю з чотирма воротарями, але грає тільки один. Зазвичай на цій позиції не роблять замін під час матчу. Клуб платить мені за те, що я озвучую гравцям більше негативних рішень, ніж позитивних. Перед матчем я лише одному голкіперу кажу: "Ти гратимеш". А ще трьом мені потрібно сказати: "Ти не граєш". Отже, більшість часу я говорю негативні речі. Дуже важливо, щоб вони звучали коректно", - каже Феррейра.

Оцените
Поделитесь
Источник: Gazeta.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
06 апреля
05 апреля