Главная Украинские Favbet Лига Екс-арбітр ФІФА – про суддівство в матчі "Динамо" - "Шахтар"
^

Екс-арбітр ФІФА – про суддівство в матчі "Динамо" - "Шахтар"

2598

Екс-арбітр ФІФА – про суддівство в матчі "Динамо" - "Шахтар"

Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар, в ефірі програми «Великий Футбол», прокоментував роботу рефері Анатоля Жабченко в центральному поєдинку 18-го туру Ліги Парі-Матч «Динамо» - «Шахтар» (3:4).

- У комітету арбітрів вибору арбітрів по призначенню на цей матч практично не було. Жабченко залишався єдиною кандидатурою, яка за останній період не мала проблем у матчі «Динамо» та «Шахтаря». Перший тайм пройшов без помарок тому що футболісти були свіжі, а газон не сприяв швидкісній грі, м’яч важко було контролювати. У другому таймі після вилучення Мораеса температура гри значно виросла, а разом з тим і трудність роботи рефері. Але в цілому до Жабченко претензій не мала ні одна із команд. Я їх поздоровляю із успішним проведенням цього матчу і хочу побажати, щоб інші наші арбітри на такому ж рівні проводили свої матчі.

Червона карточка Мораесу – справедлива. Ярослав Ракицький руки не розпускав, але словами і діями пресував Жуніора. Треба було дати Ярославу жовту карточку. Рибалка вирішив зробити самосуд. Це як в дитячому садочку: підійшли один до одного і почали грудками штовхатися. В таких моментах, як правило, карточка знаходить «героїв».

Після цього матчу преса і вболівальники говорили про футбол, а не суддівство. Це ї є позитивна оцінка роботи бригади Жабченко.

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме