FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка
^

"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка

2669

"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка

Відомий журналіст і коментатор телеканалу «2+2» Дмитро Поворознюк поділився з Footboom своїм прогнозом щодо поєдинку 17-го туру Ліги Парі-Матч «Олімпік» - «Карпати».

«Олімпік», мабуть, найбільша сенсація на даний момент. Команда йде на четвертому місці в турнірній таблиці. Особисто для мене «Волинь» і «Олімпік» - дві команди які мали найслабкіший склад перед стартом чемпіонату. Цей сезон показав, що Роман Санжар має досить цікаві ідеї, вміє тримати команду у тонусі. Не будемо забувати, що у «Олімпіка» одна з найнижчих зарплат у чемпіонаті. В донецький клуб приходить багато вільних агентів, які підписують недовготривалі контракти, щоб в подальшому перейти в більш сильну команду. Але Санжар зумів з цих футболістів зробити сильний колектив. Дуже підсилили склад «олімпійців» Богданов і особливо Гринь, який дав команді швидкість. Вдалося знайти Роману Санжару ще декілька швидких футболістів, які уміють вриватися у вільні зони, та в потрібний момент обіграти суперника. До того ж у «Олімпіка» досить хороша внутрішня конкуренція. Команда кусає всіх. Для мене цей коллектив має малюнок гри і хороший збалансований склад. Футболісти прогресують по сезону. Якщо взяти середину поля, де футболісти були маловідомі, то навіть там вони рідко кому програють єдиноборства. «Олімпік» - найбільш приємна несподіванка. Команда перестала програвати з великим рахунком, грати незрозумілі матчі. Все це говорить про те, що щось змінилося в середині і хочеться вірити, що команда не посиплеться далі.

Що стосується «Карпат», то я прихильник Олега Дулуба, хоч раніше ніколи з ним не спілкувався. За два місяці роботи білоруського спеціаліста видно, що львів’яни прогресують. Впадають в око цікаві ідеї, пошуки тактичної схеми гри. Наприклад, «зелено-білі» грали проти «Зорі» і «Шахтаря» в три центральні захисники. У «гірників» «леви» могли відібрати очки, у «Зорі» ледь не виграли. У команді є хороші досвідчені футболісти: Ксьонз, Худобяк, Бланко-Лещук. Поряд з ними знаходяться молоді виконавці які тільки починають свій шлях у великому футболі. Ось цей баланс у Дулуба поки що виходить знаходити. «Карпати» грають у хороший, досить інтенсивний футбол. Команда може проводити як позиційну атаку так і швидкісну. «Леви» почали грати швидше, та скоріше доставляти м’яч до чужих воріт. Видно, що у команди змінюється характер і футболісти вірять у цього тренера. Дулуб це не той наставник, який прийшов, дав якийсь імпульс команді на пару матчів і все. Перш за все Дулуб - це думаючий тренер, який мені дуже імпонує. Зрозуміло, що «Карпати» в цьому сезоні за єврокубки вже не борються, цей сезон повинен стати для них перехідним. Можливо в наступному сезоні команда зможе вистрелити, при умові, якщо все буде стабільно.

Думаю, що в цьому матчі буде багато порушень, можливо, жовтих карток. Навряд чи буде забито багато м’ячів. Скоріш за все тотал менше 2,5.

Ставка матча
Лига Пари-Матч04.12.16 14:00
Олимпик"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка - изображение 1 - Карпаты Львов"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка - изображение 2
Тотал Меньше 2.5
Коэффициент: 1.78

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 50 $

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения