Владислав Лупашко: "Зараз в "Олександрії" є два рівноцінних склади"
^

Владислав Лупашко: "Зараз в "Олександрії" є два рівноцінних склади"

885
Владислав Лупашко: "Зараз в "Олександрії" є два рівноцінних склади"

Півзахисник кропивницької «Зірки» Владислав Лупашко в інтерв’ю клубній прес-службі розповів про причини поразки від одеського «Чорноморця», а також оцінив майбутнього суперника нашої команди в дербі Кіровоградщини – ФК «Олександрія».

- Владиславе, на твою думку, чому не вдалося здолати одеський «Чорноморець»?

- Ми припустилися кількох грубих помилок, тому й програли. Хоча, спочатку ніби контролювали хід гри. Поєдинок узагалі розпочався для нас якнайкраще, із забитого м’яча. До суперника ми були готові, й вони нам якихось особливих сюрпризів чи несподіванок не піднесли. Ми обрали правильний план на матч, але груба помилка в центрі поля призвела до того, що одесити зрівняли рахунок. У другому таймі ми дещо підсіли фізично. Але тут позначилося те, що ми тренувались увесь тиждень на синтетиці, а в Одесі поле було вологе. Тож, у нас не вистачало сил вибігати у швидкі атаки, на які ми розраховували.

- Крім того, мали місце й помилки арбітра.

- Так, адже Руслан Зубков ніяк не заслуговував на вилучення, а в епізоді, коли нам забивали другий м’яч, один із гравців «Чорноморця» (Євген Смірнов – авт.) перебував у чистому положенні поза грою, перекриваючи Паста. Та й узагалі, протягом поєдинку всі мікродуелі трактувалися на користь господарів. Була однозначною симпатія арбітра до одеситів.

Читайте также: Судейские назначения на 17-й тур Лиги Пари-Матч

- Твоя заміна викликана пошкодженням чи це була просто тактична задумка тренера?

- Так, мало місце пошкодження. Нині я тренуюсь індивідуально. Проблеми із привідним м’язом. Не знаю, чи встигну відновитися до матчу з «Олександрією». Поки дискомфорт у нозі відчуваю.

- Що можеш сказати про «Олександрію» в цьому сезоні?

- Дуже міцна команда, яка демонструє непогані результати. Загалом, мені здається, що зараз в «Олександрії» є два рівноцінних склади майстерних виконавців. Отже, нас очікує надскладна гра.

- Мабуть, поразка в першому колі з рахунком 0:4 додає мотивації нашій команді?

- Ви знаєте, стараємося не думати про ту поразку. Наше головне завдання – перемогти, порадувати вболівальників, керівництво клубу, тренерський штаб. Ми хочемо показати, що тренери правильно працюють, адже, якщо ми переможемо, в першу чергу, це буде їх заслуга. Звичайно, та поразка додатково стимулює і нам хочеться реабілітуватися перед своїми уболівальниками.

- Владиславе, після поразки від «Чорноморця», чи реально «Зірці» боротися за першу шістку?

- Гра покаже, реально це чи ні. Але буде дуже складно. Ми тільки нещодавно почали роботу з новим тренером, наша мета лишається незмінною, але досягти її буде дуже й дуже важко.

Читайте также: Петр Чилиби: "Ярмоленко вышел из полосы невезения"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме