Сергій Коновалов: "Суддя повинен був вилучати наставника "Шахтаря"
^

Сергій Коновалов: "Суддя повинен був вилучати наставника "Шахтаря"

1274

Сергій Коновалов: "Суддя повинен був вилучати наставника "Шахтаря"
Фото - youtube.com

Сергій Коновалов розкритикував поведінку тренера "Шахтаря" під час матчу з "Карпатами"

"Суддя повинен був вилучати Паулу Фонсеку, - сказав Плюс Спорту Сергій Коновалов, - Цілком погоджуюся з колишнім арбітром Мирославом Ступарем, який відзначив, що Фонсека "відчитав" Бойка, наче вчителька першокласника". Футбольні правила однакові для всіх: як для гравців, так і для тренерів. За розмови з рефері футболістів карають. Так само слід робити з наставниками. На жаль, португалець почав дозволяти собі зайве: розмовляє з арбітрами, нарікає на них за неправильно роздані жовті картки. Він падає низько, коли робить такі речі".

Ось як Паулу Фонсека оцінив роботу арбітрів у поєдинках проти "Шахтаря": Намагаюсь майже ніколи не говорити про суддівство. Та водночас повинен заявити, що я не дурень і не перший день у футболі. Чудово розумів, що тут відбувалося. Як і в інших матчах. Це так легко – призначити пенальті проти "Шахтаря". На жаль, я не бачу цього в інших поєдинках, де справді є
пенальті, але їх ніхто не призначає. Як я помітив, також надто легко давати жовті картки футболістам "Шахтаря". Ми втратили трьох гравців на наступний матч чемпіонату. Було стільки моментів, коли нам просто обрізали атаку - далеко не на нашу користь. У другому таймі не було призначено пенальті у ворота суперника в абсолютно ідентичній ситуації. Я вже чудово зрозумів, що тут відбувається. Всі ми відчуваємо, що доведеться боротись завжди і проти всіх. Та єдине, попрошу вас: не робіть із мене дурня, адже я далеко не такий".

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме